СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДля чого потрібна система амортизації бігового полотна?


Пояснюємо по порядку.


Біг передбачає значне ударне навантаження на опорно-рухову систему - суглоби, хребці, міжхребцеві диски (докладніше - тут).

Щоб компенсувати це навантаження, виробники елітних бігових доріжок намагаються створити спеціальні системи амортизації. Вони використовують спеціальне пружне полотно, здатне гасити удари.

Вправлятися на доріжці без амортизаційної системи-все одно що рухатися по грубому асфальту, а не по траві.


Що таке система амортизації?


для чого потрібна система амортизації бігового полотна

Зазвичай необхідний ефект забезпечується за рахунок використання еластомерів - матеріалів, які легко відновлюють первісну форму після деформації.

Відрізнити примітивне полотно від полотна, щадного ноги і спину користувача, дуже просто: якісний виріб має складну багатошарову структуру. Зрозуміло, виявляються і відмінності за механічними якостями. Гарне полотно трохи продавлюється і м'яко вирівнюється, відрізняється великою міцністю.


Чи можна обійтися без цієї системи?


Зрозуміло, можна. Але - не потрібно. Тренажери з амортизацією коштують не так вже й дорого - в будь-якому випадку, вони дешевше безцінного здоров'я.

Ймовірно, вас хвилює закономірне питання: на стадіоні-то ми бігаємо без всяких компенсаторів, а на пляжі, босоніж - тим більше.

Навіщо на імітаторі бігу додатковий, не передбачений природою "прибамбас"?

Справа в тому, що на біговому полотні ми, по суті, біжимо на місці, не рухаючись вперед. Динаміка рухів виходить абсолютно особлива. Організму не вдається рівномірно розподіляти навантаження по всьому тілу і гасити його.


Яка амортизація в біговій доріжці краща?


Існує багато різних систем створення комфортних умов для бігу, різні виробники оскаржують пальму першості зі змінним успіхом. Які амортизатори об'єктивно кращі, сказати складно.

Втім, нам треба хоча б приблизно знати, кому допустимо довіряти. Світовою популярністю користуються наступні системи:


  • T-Flex;
  • Smart Swing Arm Suspension System;
  • My Flex Plus;
  • Flex Deck;
  • VFXPlus;
  • Ultimate Deck System;
  • система амортизації бігового полотна ElasBoardShock.

Якщо в конкретній інструкції вказана одна з них - це цілком серйозний аргумент "за" придбання моделі.


Вдалої вам покупки!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації