СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки служить бігова доріжка?


Продовжуємо знайомитися з різними аспектами вибору і покупки тренажера для дому.

В цій статті детально розглядається питання тривалості служби бігової доріжки. Знати його корисно, особливо якщо планується порівняно дорога покупка.


Середній термін служби бігової доріжки


Гарантія на бігову доріжку зазвичай становить 1-1,5 року, реальний термін експлуатації дорівнює 4-6 років, але ці цифри насправді мало про що говорять.

Перш за все, потрібно взяти до уваги величезну різноманітність бігових доріжок - всі вони зроблені з різних матеріалів, розраховані на різних людей, мають різну складність конструкції.

З іншого боку, вся ця різноманітність ділиться на дві головні категорії: Тренажери для домашнього використання і пристрої для залу.

Як правило, для моделей першої групи природна робота з великими перервами (домашню доріжку зазвичай "ганяють" годину-дві на добу, не більше).

Професійні ж агрегати здатні без проблем працювати цілий день - цей запас міцності забезпечується надійною конструкцією і великим запасом потужності двигуна.

Нас цікавлять перш за все домашні моделі, саме в їх відношенні і були наведені цифри вище. Термін придатності професійних бігових доріжок, що мають солідний ресурс міцності, часто перевищує 10 років.


Як продовжити тривалість служби тренажера?


Перше правило вже згадано: не задавати мотору більшого навантаження, ніж те, на яку він розрахований.

Це означає: не більше 3 годин експлуатації в день. Це не означає, що не можна займатися всією сім'єю - просто потрібно скласти розумний графік.


Крім того, варто взяти до уваги, що термін роботи доріжки можуть істотно продовжити:


  • Установка на рівній підлозі (або правильне використання компенсаторів нерівності) щоб уникнути вібрації.
  • Регулярне технічне обслуговування, особливо - змащувати спеціальними засобами.
  • Чистка поверхні хоча б звичайним пилососом-важливо, щоб в механізм не потрапляла пилюка.
  • Регулярна експлуатація, без багатоденних простоїв.
  • Зберігання в приміщенні з низькою вологістю і кімнатною температурою (не на зимовому балконі!)

Враховуючи ці нескладні правила, а також скрупульозно дотримуючись інструкції виробника, цілком реально підвищити термін придатності бігової доріжки для дому до 8, а то і 10 років. Тоді вийде, що покупка навіть вельми дорогого тренажера була вигідною - як, втім, і будь-яке вкладення грошей у своє здоров'я.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації