СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕФункція Body Fat в тренажері


Багато сучасних тренажерів (не тільки бігові доріжки, але і еліпсоїди, і велотренажери), крім функції вимірювання пульсу також підтримують додаткові програми.

Одна з них - режим Body Fat.

Знаючи переклад даного словосполучення з англійської, неважко здогадатися, що опція призначена для визначення кількості (відсотка) жиру в організмі.


Функція Body Fat в тренажері

Що значить Body Fat на біговій доріжці


Принцип дії жироаналізатора порівняно простий. Він заснований на тому, що різні середовища (речовини) мають різні властивості відносно провідності струму.

Говорячи інакше, жир і кістки володіють різним опором току. Вимірюючи опір для організму в цілому, комп'ютер може приблизно підрахувати, який склад вашого тіла.


Як проходить аналіз на жир - оцінка Боді Фет?


Жироаналізатор працює дуже просто: ви щільно притискаєте чисті сухі долоні до датчиків пульсу, запустивши відповідну функцію.

Деякий час потрібно утримувати руки на сенсорах, чекати, поки завершиться тест. Після вам в будь-якій формі буде виданий результат.


Розшифровка результатів


Не всі моделі дають оцінку "на словах", часто з'являються тільки цифри (зазвичай просто тому, що дисплеї недорогих тренажерів погано пристосовані до передачі літер).

Для інтерпретації (тобто отримання кінцевої відповіді-чи багато жиру в організмі), скористайтеся опублікованою нижче табличкою.


Що означають показники Body Fat:


Стать/процент жиру

Низький

помірний

Середній

Високий

Чоловіки

<13%

13-25.9%

26-30%

>30%

Жінки

<23%

23-35.9%

36-40%

>40%


Коли жироаналізатор показує, скажімо, 25, хвилюватися про фігуру не треба. А ось рівень 40.3 повинен навести вас на думки не тільки про регулярну фізичну активність, але і про відмову від висококалорійного раціону.


Чи потрібна вам ця функція?


З одного боку, отримані дані не надто точні. З іншого - зазвичай нас мало хвилює конкретний відсоток, нам більше цікаві, по-перше, відомості про те, як він змінюється, а по-друге, до якої групи (див. вище) ми ставимося.

Тому використовувати цю функцію цілком можна.

Якщо регулярно відслідковувати зміни, що реально побачити позитивні зміни - зниження частки жиру - ще до того, як це засічуть ваги чи очі. Додаткова мотивація - хороша справа.

Однак не потрібно орієнтуватися на жироаналізатор цілком і повністю.

В плані схуднення набагато краще спокійно і послідовно займатися відповідною довгостроковою програмою (див. наприклад статтю Як схуднути за допомогою бігової доріжки).
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації