СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРозміри бігової доріжки


Пошук добре підходящої бігової доріжки-досить відповідальна справа. Питань вибору зручного тренажера на нашому сайті присвячений цілий розділ обладнання для спорту; в першу чергу ми рекомендуємо вам ознайомитися з статтею-інструкцією Як правильно підібрати бігову доріжку?

Тут же мова піде про конкретний аспект - про те, яке значення в експлуатації тренажера мають його розміри (бігової доріжки).


Габарити бігової доріжки


Розміри бігової доріжки

Досить очевидно, що розміри бігової доріжки дуже важливі просто в плані його розміщення в квартирі.

Для безпечних і комфортних занять необхідно, щоб навколо працюючого агрегату було щонайменше півметра вільного простору.

Якщо вам важко забезпечити таку значну площу під стаціонарний спортивний снаряд, вам доведеться віддати перевагу складаній моделі. Під час занять вона буде стояти посеред кімнати, а в інші години - за шафою або в коморі. Слід пам'ятати, що габарити залежать від типу механізму. Припустимо, електрична доріжка, оснащена потужним мотором, просто не може бути маленькою. Зазвичай діє така закономірність: чим "наворочений" і ефективніший тренажер, тим він більший.

Виключно для прикладу наведемо розміри декількох доріжок в розкладеному вигляді: 203x90x156 см., 161х67х133 см., 150х69х127 см.


Параметри полотна


Доглядаючи бігову доріжку, обов'язково зверніть увагу на ширину полотна (рухомої частини тренажера, по якій ви будете бігати).

З метою безпеки полотно повинно відповідати вашому росту. Якщо придбати доріжку із занадто маленьким полотном, ризик оступитися і отримати травму виявиться надто високим.

Водночас не слід купувати спортивний снаряд із занадто громіздким полотном. Адже воно вимагає від електромотора неабияких "зусиль", від виробника - більшої витрати матеріалів, а від вашого гаманця - обгрунтованих витрат.

Параметри повинні підходити саме вам - або, якщо тренуватися буде кілька людей - найбільшому з них. Важливо, щоб на доріжці можна було спокійно робити звичайні кроки, не ризикуючи вистрибнути з тренажера (вимоги до довжини!). Ширина ж повинна бути такою, щоб можна було комфортно ставити ноги, і від ступні до краю доріжки залишалося ще мінімум 7 - 10 сантиметрів.

Для більшості дорослих людей норма-бігова доріжка з мінімальними розмірами рухомої стрічки 40 на 120 сантиметрів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації