СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкою повинна бути домашня бігова доріжка?


Спробуємо об'єктивно відповісти на непросте питання - а якою повинна бути домашня бігова доріжка? Які якості для неї важливі, на що в першу чергу потрібно звертати увагу, вибираючи відповідну модель?


якою повинна бути домашня бігова доріжка

Основні вимоги до бігової доріжки


Звичайно, в поняття "дім" кожен вкладає свій сенс. Одні живуть в котеджі, інші в квартирі, треті і зовсім знімають кімнату.

І все ж, здається, наведені нижче рекомендації актуальні в 95% випадків.


Ось якими рисами повинна відрізнятися хороша домашня бігова доріжка:


  • Відносно невеликі розміри, при необхідності - можливість зберігання в складеному вигляді;
  • Прийнятна, бажано невисока ціна (якщо, звичайно, ви з принципу не гонитесь за останніми новинками фітнес-моди);
  • Високий рівень безпеки - такий, щоб навіть грають поруч діти не ризикували отримати травму (зокрема, безпека забезпечується за рахунок продуманої системи включення і виключення).
  • Якісне, добре амортизуюче бігове полотно. Дома висока спокуса побігати босоніж, а не в кросівках. Добре, якщо конструкція тренажера дозволяє користувачеві такі примхи хоча б на малих швидкостях.
  • Простота обслуговування і управління (Без коментарів: самі розумієте-прикро викликати фахівця при кожній дрібній поломці),
  • Широкий діапазон швидкостей (дуже бажано!)- щоб займатися могла вся сім'я, від тренованого тата до сімдесятирічної бабусі.

Звичайно, ми описали тільки приблизний набір якостей. Найголовнішими вимогами будуть ті, що ви визначите для себе самі з урахуванням індивідуальних потреб.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації