СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧим дорогі бігові доріжки кращі дешевих?


Бажання заощадити і придбати недорогу бігову доріжку абсолютно природно.

Водночас, не можна забувати, що від правильності занять на тренажері залежить головний скарб-здоров'я. Економити можна, але - з оглядкою.


Чим розрізняються бігові доріжки різних цінових груп?


чим дорогі бігові доріжки кращі дешевих

Найчастіше дві моделі виглядають майже однаково і навіть мають схожий набір функцій, але розрізняються за ціною.

Іноді дешевизна пояснюється елементарною відсутністю "плати за бренд", однак найчастіше її реальна причина - скромні технічні можливості пристрою або недостатню якість комплектуючих.


За рахунок чого продавці знижують вартість тренажера?


Найочевидніше рішення-урізання функціоналу. Зробити максимальну швидкість руху (для електричних доріжок) нижчу, комп'ютер - простіший, з меншою кількістю програм - ось вже і вийде модель економ-класу.
Заздалегідь думайте, які функції вам реально необхідні, а від яких можна безболісно відмовитися.


Причиною низької ціни часом виявляється неявне зниження якості. Що це означає на практиці?


  • Посередня якість комплектуючих і збірки. Надійність і довговічність матеріалів буває дуже неоднаковою. Пластик може бути самої різної міцності. З металом простіше (сталь і алюміній мають певну базову міцність), але їх легко зіпсувати поганим зварюванням. Звертайте пильну увагу на добротність механізму, в першу чергу потрібно, повним людям, вага яких близька до прийнятного для пристрою максимуму.
  • Точність кардіодатчика. Дешеві моделі часто безбожно брешуть, зводячи нанівець саму ідею пульсозалежного тренування. Якщо ви хочете займатися "по розуму", з урахуванням ЧСС, шукайте датчик надійніший. Втім, його при бажанні неважко купити і окремо від бігової доріжки.
  • Малі розміри бігового полотна. Взагалі-то це цілком собі явна характеристика, просто про неї часто забувають. Маленьке (вузьке і коротке) полотно, по-перше, небезпечне - на ньому користувач ризикує оступитися. По-друге, воно істотно змінює механіку рухів бігуна. Бігаючи практично на місці, ми рухаємося не так, як нам заповідала природа. Це призводить до збільшення навантаження на суглоби. По можливості вибирайте полотно з урахуванням вашого росту. Для великої людини економія на габаритах тренажера неприпустима.
  • Відсутня або неефективна система амортизації. Це вкрай важливий елемент знову ж в плані мінімізації навантаження на суглоби і хребет. Вигадувати на амортизації - дурна ідея.
  • Маленька потужність двигуна. Чим потужніший мотор, тим легше тренажеру працювати на високих швидкостях, тим довше він буде служити.

Коли допустимо економити?


З наведеного переліку легко зробити висновок: берегти гроші слід в тих випадках, коли придбання скромної моделі не позначитися на вашому здоров'ї.

Говорячи іншими словами, економити можна на:


  • матеріалах і міцності, якщо ваша вага невелика;
  • "нашорошеності" комп'ютера і точності датчика, якщо ви не збираєтеся займатися по встановленим програмам, а хочете бігати по самостійно продуманій системі тренувань;
  • розмірах полотна, якщо у вас мініатюрна фігура дюймовочки.

А от вигадувати на системі амортизації, повторимося, не слід ні за яких обставин.

Ще порада: намагайтеся вибрати для здійснення покупки момент, коли бігові доріжки дешевшають. Різні акції на кардіотренажери, як правило, припадають на теплий сезон, з середини весни до осені.

Про тонкощі покупки дешевих тренажерів ми пишемо і тут: як вибрати бігову доріжку за низькою ціною.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації