СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкою буває швидкість полотна бігової доріжки?


Говорити про швидкість як про характеристику доріжки слід лише стосовно електричних пристроїв (менш "наворочені" механічні агрегати не мають мотора і не можуть рухати стрічку, в них полотно приводиться в рух зусиллями людини, що біжить).

Враховуйте цю обставину, знайомлячись із запропонованою статтею.


Наскільки швидко здатне рухатися полотно доріжки?


якою  буває швидкість полотна бігової доріжки

Все залежить від параметрів конкретної моделі.

У недорогих, порівняно простих у плані функціоналу тренажерів, які призначені для аматорського застосування, стрічка рухається з швидкістю не більше 12 км/год.

Мотор в домашніх пристроях класом вище розганяє полотно до 15-16 км/год.

Професійні тренажери, які стоять у залах фітнес-клубів, найчастіше дозволяють вправлятися на швидкості до 18-24 км/год.

Можливо, для когось має значення нижня планка (наприклад, для людини, яка хоче займатися повільною ходьбою в цілях реабілітації після хвороби). Стандартний нижній рівень швидкості на сучасних доріжках - 0,8 або 1 км/год.


Яка швидкість руху стрічки потрібна тренуючому?


Не варто купувати тренажер дорожче тільки заради вражаючої найбільшої швидкості. Швидше за все, її граничні значення вам все одно не потрібні.

Якщо ви плануєте займатися ходьбою або спокійним оздоровчим бігом, ваші потреби задовольнить практично будь-яка доріжка.

Для більш-менш інтенсивних пробіжок буде цілком достатньо максимальних 12 км/год. для наочності скажемо, що 12 км/год. - це 400-метрове коло на стадіоні за дві хвилини.

Рівень в 18-20 км/год. може знадобитися хіба що добре підготовленому спортсмену, який використовує метод інтервальних тренувань.

Новачкові краще не пробувати відразу ж вичавлювати з тренажера максимум - з незвички при великому розгоні стрічки дуже легко отримати серйозні травми.

Взагалі занадто сильно концентруватися на швидкості не варто. Як ми пояснювали тут, розподіляти навантаження треба в першу чергу за показниками пульсу.

Визначте свою оптимальну зону ЧСС (частоти серцевих скорочень) і орієнтуйтеся на неї.

Бажаємо вам ефективних тренувань!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації