СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧим відрізняються бігові доріжки


Отже, ви підбираєте бігову доріжку, хоча раніше не водили близького знайомства з тренажерами цього типу.

На які характеристики варто звертати першорядну увагу при пошуку? Перелік не такий великий.


Наведемо його нижче.


В чому полягає різниця між моделями доріжок?


1. Вартість. Є три цінові групи бігових доріжок. Ціна найбільш доступних моделей становить кілька десятків тисяч, варіанти дорожче коштують 20 000 - 40 000 грн, агрегати вищого класу можуть коштувати і 85 000 грн.

2. Тип. Зараз у продаж надходять механічні, магнітні, або електричні конструкції. У електричного кардіотренажера полотно приводиться в рух двигуном, у механічного стрічку доводиться розганяти ногами.

3. Розмір. Професійні пристрої зазвичай бувають дуже громіздкими (і за рахунок цього - максимально комфортабельними). Домашні доріжки цілком вписуються в простір житлової квартири; часто вони складаються за допомогою спеціальних гідравлічних систем.

4. Ширина полотна. Високим, великим людям потрібно брати бігову доріжку з шириною полотна не менше 40 см. Така характеристика зараз вважається золотим стандартом. Однак корисно мати на увазі, що полотно може бути і 35 і 50 см. шириною.

5. Наявність налаштувань для бігу в гору. Зміна кута бігового полотна дозволяє ускладнити тренування без нарощування темпу. Функція принципово важлива для людей, які прагнуть зміцнити м'язи ніг.

6. Складність бортового комп'ютера. Основні опції-відстеження швидкості, часу, пульсу, кількості витрачених в ході тренування калорій - є практично у всіх бігових тренажерів, а ось Набори встановлених програм-додатковий бонус. У по-справжньому розкішних моделей буває по 15-30 програм. Окремі комп'ютери підтримують установку додаткових готових налаштувань через підключення до ПК.

7. Вид кардіодатчика. Пульсомір або розташовується на рукоятках, або йде в комплекті і кріпиться до тіла окремо. Стаціонарні датчики по ряду об'єктивних причин вважаються менш точними.

8. Максимально допустима вага користувача. Одні конструкції здатні витримувати бігуна з масою тіла до 100 кг , інші спокійно "несуть" людини вагою в 150 кг.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації