СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно вибрати бігову доріжку?


Власне, проблемі вибору бігової доріжки присвячений цілий розділ нашого сайту. Однак вивчення матеріалів цілої рубрики зажадає часу. Тому пропонуємо вам прочитати цю статтю на тему: "Як правильно вибрати бігову доріжку?"

Дана стаття-коротка інструкція з купівлі домашнього тренажера. Вона може виявитися досить корисною для тих людей, яким хочеться прийняти рішення зараз.


З чого почати вибір бігової доріжки для дому?


Як і в більшості подібних випадків, насамперед потрібно визначитися з власними запитами. Ретельно обміркуйте, чого ви взагалі хочете від покупки.


як правильно вибрати бігову доріжку

Ось на які деталі варто звернути увагу:


  • цінова категорія (визначайте згідно з рівнем сімейного бюджету, по можливості не дуже жміться);
  • передбачувана тривалість занять (чи будуть вони основою вашої фізичної активності чи тільки доповненням до інших видів фітнесу);
  • наявність у вас і ваших близьких проблем зі здоров'ям (враховуйте захворювання, що вимагають особливо точного вимірювання пульсу щоб уникнути серцевого нападу чи спеціального амортизуючого матеріалу полотна для захисту суглобів від ударного навантаження);
  • потреба (або відсутність такої) в посилених заняттях за спеціальними програмами-наприклад, за інтервальною методикою;
  • максимальна площа, яку ви готові відвести під новий тренажер.

Вирішивши для себе ці питання, ви вже значно звузите коло пошуку. Зокрема, після їх розгляду, ви зрозумієте, купувати механічну чи електричну доріжку (перший варіант - більш бюджетний, другий - краще підходить для серйозних занять).


Обов'язкові вимоги до кардіотренажеру


Тепер переходимо до більш конкретних кроків, щоб зупинитися вже на строго певних моделях.

Яким вимогам повинен відповідати практично будь-який тренажер, незалежно від цілей і особливостей використання?

Продумана система безпеки - полотно повинно легко зупинятися за допомогою аварійних кнопок або інших пристосувань (наприклад, аварійний ключ - його дуже легко витягнути, якщо треба терміново заглушити мотор).

Досить великі розміри. Не рекомендується купувати доріжки з полотном вужчим 40 сантиметрів. На жаль, доріжка-за замовчуванням великий пристрій. Мало місця в квартирі-віддайте перевагу велотренажеру чи степперу.

Загальна зручність використання. Сам по собі апарат може бути чудовим, але просто не підходити вам особисто. Постарайтеся по можливості оцінити цей суб'єктивний фактор (найкраще, трохи побігавши, тобто випробувавши майбутню покупку в "бойових умовах").
Зазвичай краще не економити на матеріалі полотна і потужності мотора.

А ось від різних суто розважальних наворотів допустимо і відмовитися - вони навряд чи знадобляться вам, якщо ви маєте намір займатися хвилин по десять в день.

Якщо вам замало цієї статті і ви не зовсім зрозуміли, як правильно вибрати бігову доріжку, то можете почитати, ще інші статті про бігові доріжки.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації