СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГоловні мінуси домашніх бігових доріжок


Немає в світі досконалості. Будь-яка річ, навіть сама функціональна, за замовчуванням має свої мінуси.

У цій статті ми трохи покритикуємо бігові доріжки, але - не з метою відмовити вас від купівлі тренажера, а з метою допомогти вам правильно оцінити нагальні потреби.

головні мінуси домашніх бігових доріжок

Хтозна - можливо, у вашому випадку буде правильним придбати еліпсоїд, степпер або велотренажер (на нашому сайті є порівняння згаданих видів фітнес-обладнання з доріжкою дивіться нижче похожі статті).


Слабкі сторони домашнього бігового тренажера


Відразу згадаємо про очевидний факт. На жаль, доріжка має вражаючі розміри і солідну вагу. Вона вписується в інтер'єр далеко не кожної житлової кімнати.

Якщо у вас невелика квартира, вам доведеться свідомо орієнтуватися на складні домашні моделі, тим самим значно звужуючи діапазон вибору.


Неприйнятність занять на доріжці, при хворобах суглобів


Таке дійсно важливе слабке місце - тип навантаження, який забезпечується цікавлячим нас тренажером.

При бігу ноги різко вдаряють об полотно, і суглоби піддаються випробуванню на міцність.

Власникові справного опорно-рухового апарату помірне ударне навантаження не страшне (тим більше що стрічка зазвичай непогано амортизує), а ось людині, яка в минулому перенесла травми або має артроз...


Порівняно висока травмо небезпечність


Сучасні доріжки по більшій частині електричні. Це означає, що їх полотно - саморушне. Коли двигун працює, стрічка "повзе" по деці із заданою швидкістю.

ж2При високій швидкості тренуючому потрібно бути дуже уважним. Якщо він зробить незручний рух і впаде, його потягне стрічкою.

Щоб мінімізувати ризик, доріжки оснащують поручнями і спеціальним ключем безпеки (один ж8його кінець під'єднується до комп'ютера, інший - до одягу). Бігун повинен займатися "на повідку".


Складність тренувань


Біг вимагає певної фізичної підготовки.


Вправлятися на орбітреку чи степпері куди легше за рахунок опори. Велотренажер ж в цьому плані і зовсім зручний - на ньому тренуються навіть "сердечники", надіслані в санаторій після інфаркту.

Для доріжки необхідно ретельно продумувати параметри занять-коригувати швидкість, міняти нахил полотна... Готові налаштування зазвичай є в попередньо встановлених програмах, проте ці програми не універсальні.

Щоб уникнути помилок, треба звертатися за консультацією до професійного інструктора.

Сподіваємося, ми вас не дуже налякали?
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації