СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧому варто купити бігову доріжку?


Не будемо стверджувати, що бігова доріжка потрібна всім без винятку, проте з упевненістю скажемо: це один з кращих кардіотренажерів.

Чому? Зараз пояснимо.


Основні переваги бігової доріжки


чому варто купити бігову доріжку

Відразу про головне. Цей тренажер допомагає схуднути в досить короткі терміни. Біг - серйозне навантаження, що вимагає великих енерговитрат. Інтенсивно витрачаючи калорії, організм мимоволі скорочує жирові відкладення.

Доріжка допомагає не тільки прибрати зайву вагу, але і дозволяє підтримувати в тонусі серцево-судинну систему. Регулярно займаючись на рухомому полотні, ви підстрахуєте себе від інфаркту, який настільки характерний для людей зрілого віку.

Сучасні доріжки мають гнучку систему налаштувань. Ви зможете самостійно встановлювати будь-які параметри, починаючи від тривалості заняття і закінчуючи кутом нахилу полотна, робити акцент на різних аспектах заняття, таких як частота пульсу або ж кількість спалюваних калорій.

Комп'ютерна начинка часто включає і різні готові програми (наприклад, що імітує подолання пересічної місцевості або коригувальні навантаження з урахуванням ЧСС).


Навіщо тренажер, якщо можна бігати на вулиці?


Ви скажете: "який сенс витрачати гроші і захаращувати квартиру, коли реально знайти безкоштовний просторий стадіон в двох кроках від будинку?"

Зі стадіонами не все так просто.

По-перше, любителі тренувань на відкритому повітрі - раби примхливої погоди. Дощ, сніг, сильний вітер-яких тільки сюрпризів не підносить небесна канцелярія... У квартирі ж завжди тепло і сухо. Хочете дихати вуличкою - просто відкрийте вікно. По-друге, на стадіоні і тим більше на простому тротуарі - грубий асфальт. На доріжці ж - спеціальна поверхня, яка володіє амортизуючими властивостями (докладніше читайте тут).

Завдяки продуманій амортизації знижується рівень навантаження на суглоби і хребет, що дає можливість використовувати всі принади бігових доріжок навіть літнім людям.

Що ж стосується габаритів тренажера... Зараз доріжки представлені в широкому асортименті. Покупець при бажанні знайде модель на будь-який смак - хоч стаціонарну, хоч складну.

Щоб зорієнтуватися в конструкційній особливості домашнього фітнес-обладнання для бігу, уважно читайте статті розділу про вибір і особливо вступний матеріал.

Зрозуміло, що придбання бігової доріжки як таке - лише половина справи. Ефективність занять залежатиме ще й від ваших "налаштувань" - наполегливості, відповідальності, здатності долати лінь.

Кардіотренажер відмінно виручить людину, готову взяти себе в їжакові рукавиці, а ледарю він, звичайно, ні для чого.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації