СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкі бігові доріжки кращі?


Зрозуміло, ви хочете придбати хороший тренажер. А якщо пощастить - то не просто хороший, а кращий! В цій статті ми поговорим які бігові доріжки кращі.


Які ж вони, кращі бігові доріжки? І чи є такі взагалі?


Які бігові доріжки кращі

Ознаки високої якості кардіотренажера
У різних людей різні цілі, різні особливості організму, різний розмір житлоплощі. Уявлення про ідеальний домашній пристрій для бігу знову ж у кожного своє.

Вважаємо, ви це усвідомлюєте і не чекаєте від нас якогось чарівного рецепта вибору.

Ми лише постараємося дати вам кілька більш-менш універсальних рекомендацій.


На що звернути увагу?


Йдіть в магазин (або - на продаючий сайт), маючи перед очима список дійсно важливих для вас функцій бігової доріжки. "Проганяйте" вподобані моделі по всіх пунктах, від першого до останнього.


До переліку обов'язково слід включіть такі пунктики:


  • ширина бігового полотна - від 40 см (актуально для великих і високих людей);
  • широкий діапазон швидкостей (в ідеалі - 1-18 км/год, але все залежить від вашого рівня фізичної підготовки; більшості користувачів потрібно тільки середня швидкість 10-12 км/год, а когось і зовсім цікавить лише темп швидкої ходьби - близько 4 км/год.);
  • прийнятний датчик пульсу (нагрудні і наручні Пульсоміри, що йдуть в комплекті з деякими кардіотренажерами, як правило, точніше тих, що розміщені на рукоятках);
  • наявність амортизуючого покриття;
  • Максимальна допустима вага тренуючого - від 100 кг. (показник важливий, оскільки свідчить про міцність конструкції);
  • зручна система безпеки.

А ось ще три важливих поради.


1. Орієнтуйтеся в першу чергу на моделі, випущені брендовими виробниками (Torneo, Kettler, Reebok, Hasttings, Horizon, Oxygen Winner, Carbon, Diadora та ін) Виробник-бренд - це вже заявка на якість. Великі фірми дорожать завойованою репутацією.

2. Пильно придивіться до найбільш популярних моделей (не факт, що вони гарні, але про них, принаймні, реально знайти відгуки). Наприклад, великим попитом користуються Torneo Linia T-203, Winner Riviera, Torneo Sprint T-111, Horizon Adventure 2 (цінові категорії різні). Додаткову інформацію Ви отримаєте з рейтингів, які з'являються в мережі щорічно.

3. Якщо ви збираєтеся придбати дорогу доріжку професійного рівня, походіть спочатку в фітнес-центр, позаймайтеся на тренажерах, представлених там, складіть власну думку про декілька моделях і купуйте найбільш вподобану.

Прочитав дану статтю, ви тепер можете зрозуміти які бігові доріжки кращі.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації