СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк зберегти м'язи після курсу


Коли ви проходите курс прийому анаболічних засобів, потрібно бути готовим до того, що після закінчення не все буде гладко, як хотілося б. У статті ви дізнаєтеся, як відновлюватися після прийому препаратів для росту сили і м'язової маси, як справлятися з несподіванками, які підстерігають вас на шляху до перемоги у побудові тіла. Якщо правильно підходити до тренувань, то вас чекає успіх у всіх починаннях. Напевно, багатьом, хто нарощував м'язи з допомогою стероїдів, відома гірка правда: закінчивши прийом диво-засоби, результат перетворюється у величезний мінус. А значить, необхідно зробити все можливе для того, щоб втрати були незначними.


Синдром відміни — основні причини


як зберегти м'язи після курсу

1. Одним з найбільш значних змін можна сміливо вважати зведення нанівець вироблення анаболічних гормонів. Із-за того, що під час курсу ви вживали тестостерон, сам організм перестає виробляти гормони самостійно. В результаті система атрофується — яєчка зменшуються, можливі навіть більш серйозні ускладнення, наприклад, імпотенція. Чим довше буде тривати курс тренувань, тим більше ймовірність, що подібні явища не будуть підлягати лікуванню. В результаті до кінця своїх днів вам доведеться приймати андрогени. Але ж є й ще більш важлива небезпека — безпліддя. Подібні курси можуть призвести до фізичної залежності, яка досить схожа на наркотичну.

2. Підшлункова залоза починає неправильно працювати. Інсуліну виробляється набагато менше на тлі занадто значної стимуляції її анаболіками. Те ж можна сказати і про висококалорійну їжу, яка приймається в надмірних обсягах під час проходження курсу.

3. Підвищений рівень кортизолу. Виробленням цього гормону займається кора надниркових залоз. У звичайної людини Кортизол бере участь у вуглеводному і жировому обміні.

4. Порушується робота щитовидної залози. Під впливом анаболіків вона виснажується, порушується її функціонування.


Зміни психологічного характеру


На психологічному рівні у тих, хто зовсім недавно за допомогою курсу домігся значних плюсів, виникає відчуття безпорадності — контролювати ситуацію неможливо, людина перестає вести боротьбу за прагнення до перемоги і шукати способи для вирішення проблем. Це дуже небезпечний феномен, адже він здатний привести до недуг психосоматичного характеру. Можливе руйнування імунітету. А значить, необхідно правильно все продумати — порядок і напрямком ваших думок обов'язково повинні бути позитивними. Потрібно зрозуміти, що без стероїдів теж можливо прогресувати. Насправді, успіх залежить тільки від самої людини, а не від препаратів, які вона приймає. Тут треба взяти себе в руки, знайти в собі силу волі та наполегливість. Крім того, потрібна стійкість перед невдачами. Стероїди — це тимчасовий засіб допомоги, допоміжний помічник. І потрібно завжди пам'ятати про це.


З яких причин відбувається відкат?


1. Знижується рівень тестостерону.

2. Підвищується рівень естрогенів. Те ж можна сказати про катаболічні гормони. Препарати ПКТ.


Важливі моменти, на які слід звернути особливу увагу після проходження курсу з прийомом анаболічних препаратів


1. Необхідно зробити все можливе для відновлення природного гормонального фону.

2. Важливо перейти до звичайного режиму занять.


Відновлення гормонального рівня


Закінчивши прийом анаболіків, необхідно максимально врегулювати гормони в організмі, їх рівень.


Необхідні знання


1. Пам'ятайте, що забагато тестостерону в організмі призводить до зниження його природного вироблення.

2. При нестачі тестостерону в системі, організм намагається виробити його в достатній кількості, щоб довести до норми.

3. За процес регулювання відповідають Гіпофіз або Гіпоталамус — саме від них передаються сигнали до яєчок.


Як відновити яєчка?


Протягом курсу вживання анаболіків чоловічі яєчка всихаються у розмірі. Для боротьби з цим явищем слід використовувати ХГЛ або штучні гонадотропіни. Важливо розуміти, що недостатнє вироблення тестостерону призводить до зменшення яєчок. Те ж стосується тривалого продовження курсу з анаболіками. До речі, не забувайте про те, що якщо ви занадто вже довго захоплювалися стероїдами, то відновлювати яєчка доведеться не меньше. Навіть легкі ААС є аналогами гормонів. Завдяки ним яєчка зменшуються в розмірах.

Тому, якщо ви вирішили довго приймати анаболічні препарати, то постарайтеся заздалегідь привести своє чоловіче достоїнство в порядок.


Методи боротьби з наслідками курсу анаболіків.


1. Використовуйте ХГЛ (хоріонічний гонадотопін людини) під час курсу. таким чином вам вдасться уникнути атрофії яєчок. Використання Гонади і під час, і після курсу досить сумнівно. В результаті ви можете навпаки відсунути термін відновлення після курсу.

2. Для відновлення підійдуть два антиестрогени — Кломіфен цитрат і Тамоксифен цитрат. Завдяки їх використанню, стає можливим активувати роботу гіпоталамуса.


Що ще може виступити в ролі ефективного помічника?


Дуже важливо не давати тілу розслаблятися, використовуйте навантаження під час занять після проходження курсу, хоча б маленьке, таким чином стає можливим привести все в норму.

Не забувайте, що відмінно допомагає інсулін — він допоможе зберегти м'язову масу і силу. Але тут є і небезпека занадто поправитися. Тому все-таки краще не розраховувати на такий засіб в якості помічника. Хоча для сухих ектоморфів від природи це непогане рішення. В інших випадках краще вибирати більш розумні методи відновлення, наприклад, грамотне тренування.


Як правильно тренуватися після курсу прийому стероїдів


Для початку варто згадати про те, що закінчивши курс прийому препаратів, знижується досить переконливо рівень відновлення. А рівень кортизолу дуже підвищується. При введенні надмірної дози анаболіків людський організм підстраховується, намагається встановити нормальну пропорцію, збільшуючи при цьому кількість катаболічних гормонів.

Стрес від тренувань — нормальне явище. В результаті кортизол ще більше збільшується за кількістю. А значить, саме час встановити правильний режим занять.


Як впоратися з проблемами, що виникають після курсу стероїдів?

1. Необхідно скоротити кількість тренувань — достатньо трьох днів в тиждень, коли ви будете займатися, а може бути, навіть і два.

2. На заняттях необхідно включати в програму важкі вправи з базової групи.

3. Важливо, час занять — півгодини — максимум сорок хвилин буде цілком достатньо.

4. Тренуйте групи м'язів один раз на тиждень.

5. Максимально скоротіть кількість вправ і підходів.

6. Для групи м'язів достатньо 1 — 2 вправ.

7. У кожній вправі повинно бути не більше пари — трійки підходів.


Важливі правила для відновлення організму після курсу анаболічних засобів.


1. Необхідне часте і збалансоване харчування.

2. Із-за того, щоб сповільнився обмін речовин після проходження курсу, необхідно менше жиру — в іншому випадку є ризик погладшати.

3. Їжте поменше продуктів з вмістом великої кількості білка.

4. Спати необхідно вночі 8 годин і вдень пару годинок.

5. Приберіть зовсім Кардіо-тренування або максимально зменшити інтенсивність подібних занять.


Причини зменшення м'язів після проходження курсу анаболіків

Коли ви приймаєте стероїди, відбувається підвищення рівня гормонів. А ще — відмінно засвоюються організмом корисні живильні елементи.

В період курсу природні залози, які відповідають за цю роботу, просто відпочивають або сплять. Тому, коли курс завершено, спортсмен повертається в свою звичайну форму. Тренуючись в тому ж режимі, що і при використанні анаболіків, ви ризикуєте втратити придбану м'язову масу.

А значить, необхідно максимально відновити нормальний гормональний фон і зменшити руйнівну дію катаболічних факторів.

Запасайтеся терпінням, адже відновлення нормального рівня гормонів — процес переконливо довгий, як і складний до того ж. Сюди залучені багато залоз, від гіпофіза в мозку до яєчок.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації