СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк зберегти масу після курсу прийому стероїдів


Багато спортсменів для того щоб домогтися значних результатів, додають до тренувань курси з використанням анаболіків-стероїдів. В результаті, після закінчення циклу, багатьох хвилює питання: як зберегти масу після курсу? Протягом усього прийому стероїдів відбувається гормональна стимуляція. Більш швидше відбувається відновлення в періодах між тренуваннями, швидше і ефективніше накопичуються необхідні речовини в м'язах - це стосується глікогену і амінокислот.

Крім того, більш значні навантаження можуть відчувати м'язи під час тренування. Але після припинення прийому допінгу, система повертається до своїх показників, а іноді трапляється навіть, що гормональна система порушується після циклу "хімії". З чим пов'язані такі різкі зміни в гіршу сторону? Насправді залози не працювали якийсь час, а гормони, які спортсмен отримував з поза, стали недоступними після припинення прийому препаратів. Відбувається відкат, в результаті якого все, чого ви досягли за час курсу, зазнає зміни, і далеко не в кращу сторону.


Як зберегти масу після курсу прийому стероїдів

Причини відкату


1. Знижується кількість анаболіків-гормонів - тестостерону.

2. Підвищується катаболічний гормон кортизол і естрогени. Існують і інші причини, але всі вони пов'язані з цими двома основними.


Як зберегти масу після курсу - основні завдання


Коли ви відпочиваєте після циклу прийому анаболіків, то необхідно максимально швидко постаратися відновити природний гормональний фон. Крім того, важливо знизити катаболічну дію ззовні до нормальної. Дуже важливо розуміти, що при досить довгих перервах, від півроку до року, спортсмени, які на стероїдах значно збільшують обсяги м'язів і силові показники, повернуться до свого природного максимуму.


Як відновити гормональний фон після курсу?


Необхідно навчитися регулювати гормональний фон в організмі. При надлишку тестостерону в системі, організм знижує його вироблення. При його нестачі, організм збільшує вироблення до природного. Регулюють ці процеси гіпофіз і гіпотоламус - вони посилають свої накази яєчкам. Для того щоб максимально швидко відновити гормональний фон, слід стимулювати рівні виробництва. Яєчка повинні відмінно працювати, природно вироблятися гонадотропіни. Після циклу найчастіше порушується співвідношення естрогенів і андрогенів, тобто чоловічих і жіночих гормонів. В результаті створюються перешкоди для швидкого відновлення і початку роботи гіпотоламусу.


Як зберегти масу після курсу - запобігання атрофії яєчок

Зменшення вироблення тестостерону призводить до того, що яєчка стають меншими. Тобто виходить, що чим більш довгий за тривалістю курс, тим менші яєчка, а значить, більш значний час буде потрібно для їх відновлення. Будь-які анаболіки, навіть легкі, є аналогами гормонів, вони викликають зменшення яєчок. Для того щоб запобігти атрофію яєчок, слід використовувати ХГЛ або Гонаду під час циклу ААС. Оптимальне дозування - по 500 МЕ в добу протягом тижня. Не можна колоти засіб довго, так як яєчка звикнуть і стануть не чутливі до лютенізуючого гормону. Тому більше трьох тижнів колоти засіб не можна.


Особливості організму

Знаючи найважливіші з них, можна домогтися збереження мускулатури.


1. Для початку перегляньте раціон харчування. Тренуючись для набору маси, необхідно вживати білок в підвищеному обсязі. Станьте на ваги, потім помножте цю цифру в три рази. В результаті ви отримаєте показник добової норми білка. Якщо говорити про дорослу людину, то вона становить від двохсот сорока до трьохсот грам - це приблизна цифра, але все одно на неї можна рівнятися. Такий показник буде надто великим для того, щоб підтримувати масу. Тому необхідно зменшити у два рази. Тепер вашому організму потрібно буде споживати трохи більше, ніж добову норму звичайної людини, таким чином ви зможете легко підтримувати масу.

2. Якщо ви не знаєте, як зберегти масу після курсу, то зверніть увагу на харчування. Їсти слід через однакові проміжки часу. Якщо раніше для набору маси вам потрібно було приймати їжу п'ять, а то й шість разів за добу з проміжком у три години, то тепер настав час скоротити цю кількість - чотири рази на день буде цілком достатньо. Адже ви повинні підтримувати масу в рівновазі. Це дуже важливо.

3. Тренування повинні бути пару раз в тиждень. Для того щоб не втратити вагу, а ще і зберегти тонус м'язів, не слід кидати тренування. Основну увагу слід приділяти базовим групам м'язів - це груди і спина, а також стегно та гомілку. Те ж стосується плечей. За один тренінг слід робити максимум три - чотири вправи, після чого вирушайте в роздягальню.

4. Щоранку починайте з розминки. На додаток до тренувального циклу в спортивному залі зовсім не зайвим буде звичайна фізкультура. таким чином м'язи швидко відновляться від колишніх навантажень. Підберіть відповідний комплекс вправ, які буде входити розтяжка спини і ніг, а також нахили вперед і назад. Не забудьте про махи ногами і руками. Все це слід виконувати після того, як з ранку ви вирушили на пробіжку або просто після пробудження.

5. Не забувайте про відпочинок - він повинен супроводжувати будь-який рід активності. Це одна з умов, як зберегти масу після курсу. Необхідно витрачати якомога менше калорій порівняно з кількістю, яку ви вживаєте. Хороший сон і відпочинок протягом дня допоможе досягти бажаного результату. Необхідно постійно зберігати внутрішню рівновагу, навіть якщо склалася стресова ситуація. Головне - не панікувати, і тоді все обов'язково вийде.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації