СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКардіотреніровки для схуднення


Кардіотреніровки допоможуть людям, які бажають зменшити кількість жирових відкладень і отримати рельєфну фігуру. Такі тренування хороше впливають на організм в цілому: нормалізують функціонування серцево-судинної системи, підвищують працездатність і витривалість, піднімають настрій. Аеробні тренування допомагають організму швидко відновити сили після розумових навантажень, а також дозволяють легше переносити стрес. Пропонована програма аеробного тренінгу досить універсальна, її легко адаптувати під конкретні завдання, що стоять перед вами нині, і скоректувати з урахуванням майбутнього прогресу.


Для підвищення результативності кардіотреніровки необхідно:


Строго дотримувати правила тренінгу
Вживати відповідне спортивне харчування
Наслідувати приписи дієти
Приймати фармакологічні препарати


Правила кардіотреніровки для схуднення


Організму потрібний певний період часу для того, щоб звикнути до фізичних навантажень, тому слід підвищувати навантаження поступово.

Частота тренувань повинна складати не менше три рази на тиждень, хоча ідеальний варіант - це щоденні тренування. Чим вище частота тренувань, тим кращі будуть результати.

Ранок - самий відповідний час доби для тренувань, оскільки саме в цей період обмін речовин інтенсивніший під впливом активуючих гормонів - глюкокортикоїдів і катехоламінів. За даними ряду досліджень, ранішні тренування вимагають на 20% більше витрат енергії, чим такі самі, але в вечері.

Тривалість тренування повинна складати мінімум півгодини, а оптимально – година. Розуміється, чим довше тренування, тим швидше втрачається зайва вага.
Впродовж двох годин до і після тренування нічого не можна їсти, інакше під час тренінгу спалюватиметься тільки жир, що поступив з що спожитої їжі.

Після фізичного навантаження в кров потрапляє багато вільних жирів, які руйнуються в ході метаболічних процесів. А після їди ці вільні жири повертаються в жирову тканину.
Для ефективності зниження ваги важливим чинником являється інтенсивність тренувань. Визначити її рівень можна по частоті пульсу. Інтенсивність тренування вважається достатньою, якщо пульс не нижче 120 ударів в хвилину. Проте перевищення відмітки в 140 ударів все ж допускається, але тільки після адаптації серцево-судинної системи до навантажень, яка триває три тижні.

Щоб досягти найбільш високих результатів, потрібно дотримуватися певного режиму. Необхідно підготувати організм до навантаження, тому починати займатися слід в повільному темпі. Продовжувати тренування треба чергуючи сильні і слабкі навантаження кожні 10 хвилин.
Для нормального завершення тренування слід поступово зменшувати темп.
Для схуднення не варто цілком звертатися до силових вправ, краще більше уваги приділяти аеробним тренуванням, оскільки з їх допомогою спалюється в 2 рази більше калорій.


Оптимальні види фізичного навантаження для схуднення


Біг є одним з простих способів схуднення. Не вимагаючи спеціальних тренажерів або залу, він дає можливість прискорити процеси обміну речовин і спалювання жиру.
Альтернативою бігу може стати швидка ходьба. Такий спосіб схуднення особливо хороший для людей, що страждають захворюваннями суглобів, хребта і нижніх кінцівок. Ходьба не викликає перевантажень серцево-судинної системи і не погрожує травмами опорно-рухового апарату, як біг. Для ефективного схуднення швидкість ходьби повинна складати не менше 120 кроків в хвилину.

Плавання, як окремо, так і в комплексі з іншими видами навантажень - відмінний спосіб схуднути. Плавання є корисним з ряду причин:
зміцнює м'язи спини, виправляє осанку, добре впливає на хребет, дозволяє рівномірно працювати і плечовому поясу і ногам. Таким чином, плавання примушує усі групи м'язів працювати злагоджено і гармонійно.

Різноманітні активні ігри: баскетбол, футбол, волейбол і тому подібне
Перетворити тренування на цікаву розвагу допоможуть ролики і велосипед, проте, при цьому знизиться ефективність зменшення зайвої ваги.
Звертатися до вправ для пресу слід на додаток до інших видів фізичного навантаження, щоб добитися плоского і рельєфного живота.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації