СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно тренувати м'язи рук?


Атлетичне, красиве тіло вимагає постійних зусиль. Фізичне навантаження розвиває, зміцнює м'язи, тримає їх в тонусі. Деяким групам м'язів традиційно приділяється особлива увага. Серед таких-м'язи рук. Дійсно, якщо накачаний прес не завжди помітний, то руки на виду завжди, особливо в теплу пору року. Біцепс у чоловіків-це, перш за все, фізична сила, а підтягнутий тріцепс у жінок – це елегантні, витончені руки, які чудово виглядають у відкритому одязі. Тренування тіла для гармонійного розвитку повинно бути комплексним. І в будь-якому курсі занять вправи для рук є невід'ємною частиною.


Тимчасова ізоляція


як правильно тренувати м'язи рук

У верхній частині рук 3 групи м'язів: біцепси, тріцепси і передпліччя. Вправи для них виконуються, як правило, після прокачування грудей і спини. Але при необхідності рукам можна виділити окреме тренування, вправ для цього достатньо. Вони однакові для чоловіків і жінок, відрізняються ваги і тренувальні комплекси. Згинання рук в ліктях в різних положеннях тіла виконуються сидячи, стоячи, лежачи. Біцепси і тріцепси складаються з декількох м'язових пучків. Різноманітні, нехай і схожі, вправи дозволяють ізолювати і опрацювати всі м'язові тканини цієї зони.


Ефективна простота


Вправи виконуються з гантелями, штангою, на тренажерах. При поперемінних згинаннях рук з гантелями задіяні не тільки м'язи рук, але і плечей, а також верхній відділ грудей. Це ефективне опрацювання біцепса. Як і концентроване згинання руки з гантеллю або згинання обох рук з гантелями хватом "молоток". Вправи зі штангою і віджимання на брусах забезпечують рівномірне навантаження. При роботі на тренажерах чергують вправи на згинання рук верхнім або нижнім хватом.


Класика жанру


Хороший результат дає робота з власною вагою. Класичні віджимання від підлоги або лавки тренують більше тріцепс. Це базова вправа, яке навантажує відразу кілька груп м'язів торсу і шиї. Віджимання спиною до лавки роблять акцент на тріцепс. Підтягування різними хватами теж вважаються класикою. Такі доступні вправи використовують багато поколінь спортсменів і атлетів. Альтернативою "заліза" можуть стати гумові петлі і фітнес-гумки, які часто вибирають дівчата.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації