СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати біцепс


Біцепс - двоголовий м'яз руки, яка відповідає за згинання і розгинання рук, а також обертання передпліччя. Для того, щоб накачати біцепс швидко і ефективно, тренування рук краще поєднувати з тренуванням спини. Підтягування, у тому числі вузьким зворотним хватом і віджимання - це ті вправи на розвиток біцепса, які можна виконувати, починаючи з самого дитинства. Проте для того, щоб отримати об'ємний і рельєфний біцепс, цього мало.

Щоб ефективно накачати біцепс, треба виконувати ті вправи, які включають в роботу тільки цей м'яз. Під час виконання вправи повинні рухатися лише передпліччя. Лікті мають бути зафіксовані в одній точці, інакше послідує викривлення спини або збільшення навантаження на суглоби. Не можна також піднімати велику вагу прямими зап'ястками - це може пошкодити їх.


Особливості тренування біцепса


Біцепс дуже легко перекачати, тому слід сконцентруватися на правильній техніці виконання вправ : мають бути 3 підходи по 10 повільних повторень. Тренувати біцепс краще один раз в тиждень, використовуючи по 3-4 вправи. Найбільш ефективними є такі вправи, як підйом штанги стоячи, підйом "молот" і концентрований підйом. Кожне з них фокусує увагу на певній частині біцепса. Тобто, щоб накачати біцепс повністю, треба поєднувати усі ці вправи в одному тренуванні.

Ще один важливий момент при тренуванні біцепса - це супінація. Вивертання кисті назовні при виконанні підйому стимулює посилення скорочення зовнішнього пучка біцепса. Супінацію використовують при виконанні вправ з гантелями. При роботі з штангою супінація неможлива, проте і цьому виду вправи необхідно приділяти належну увагу під час тренування.

Час, за який можна отримати красиві рельєфні біцепси, залежить тільки від завзятості і техніки виконання тренувань. Тому треба стежити за правильністю виконання вправ, і результати не змусять себе довго чекати.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації