СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати біцепси


Дуже часто новачки починають тренувати тільки біцепс, або руки в комплексі з грудними м'язами, вибираючи при цьому найбільш прості, одно суглобні рухи, наприклад, згинання рук з гантелями стоячи або сидячи. Це є однією з найпоширеніших помилок, так як набагато більшого результату можна добитися, тренуючи біцепс в комплексі з більш великими м'язовими групами.

як накачати біцепси

Справа в тому, що при виконанні простих, одно суглобних рухів, ми не отримуємо того горомнального викиду, як при виконанні більш складних вправ на великі м'язові групи. А гормони - це те, що будує наші м'язи. Таким чином, такі вправи, як підтягування зворотним або паралельним хватом, буде набагато більш ефективними для розвитку біцепса, ніж звичайний підйом гантель, яким краще завершувати тренування і використовувати цю вправу як "добивауючу", не залежно від того, де ви займаєтеся, в залі чи в домашніх умовах.

Як сказано вище, кращими вправами на біцепс будуть підтягування зворотним або паралельним хватом, згинання рук з гантелями (стоячи або сидячи), згинання рук зі штангою. Так само можна використовувати ізолюючі рухи в тренажерах, але не робити їх основою свого тренування. Якщо говорити про те, що краще: штанга чит гантелі, то тут можна сказати "краще те" або "краще то".

Штанга дозволяє взяти більшу робочу вагу і попрацювати над негативною фазою руху. І вона, все таки, є "базовим" снарядом. З гантелями - навпаки, можна виконувати більш концентрованні вправи на біцепс і опрацювати його більш детально. До того ж, якщо говорити про тренування в домашніх умовах, то гантелі - це більш універсальний і практичний снаряд, який не вимагає додаткового устаткування у вигляді стійок і лавки. Якщо мова йде про домашнє тренуваннях то, як правило, в хід йдуть саме гантелі.

Крім усього іншого, дуже важливо правильно скласти саму програму тренувань, тобто комплекс вправ та їх послідовність. Як правило, біцепс тренується не частіше одного або , максимум, двох разів на тиждень. Зазвичай ця група м'язів комбінується з широкими м'язами спини або грудей. Так само, іноді, тренування рук виноситься в окремий тренувальний день (але це, в основному, у більш досвідчених спортсменів). Новачки ж тренують біцепс, зазвичай, з грудними м'язами, або зі спиною, 1 раз у тиждень.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації