СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно проводити тренування


При заняттях фітнесом і бодібілдингом велике значення має навколишнє оточення і місце тренінгу. Найкращий варіант - це просторий зал площею не менше 100 квадратних метрів, обладнаний сучасними тренажерними комплексами, такий, що має в достатній кількості велике різноманіття різних по вазі заліза (гантелей, штанг). Не маловажний момент - зал має бути, по можливості, як найкраще ізольований від усіляких відволікаючих чинників: шумів, сторонніх розмов і тому подібне.

Цілком можливо проводити тренування і в домашніх умовах. Але старайтеся, щоб в процесі тренування Вас не відволікали. Також тренувальний зал повинен добре провітрюватися і вентилюватися.

Приходячи в тренувальний зал, Ви, в першу чергу, зобов'язані дотримуватися його правил, норм, розпорядку і традицій.

Вам основний список порад про те, як правильно проводити тренінг:
Настрій на тренування має бути виключно позитивний. З поганим настроєм або відсутністю бажання тренуватися, в залі Вам робити нічого!

Плануйте за часом тренування так, щоб його ніхто і ніщо не переривало.
Роблячи вправи, зосередьтесь, усі сторонні думки залиште "на потім".

Завжди будьте доброзичливі до інших відвідувачів залу. Намагайтеся не заважати їм, і у відповідь ніхто не перешкодить і Вам.
Найкращий і найправильніший варіант тренування - це тренінг із спарринг-партнером, ще краще - з двома.

Пропущеному тренуванню - немає виправдань! Ніколи їх не шукайте (крім простуди, хвороби, і якщо ви – м’язи, ще не відновились від попереднього тренування).

Додайте в роботу візуалізацію і уяву. Це допоможе Вам правильно сконцентруватися і максимально сфокусувати на тренінгу усю вашу увагу.

Тепер Ви знаєте на що треба робити акцент, і зможете правильно і продуктивно побудувати і провести своє тренування.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації