СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати м'язи рук


Красиві, мускулисті руки завжди привертають увагу і викликають захоплення і заздрість. Але деякі початківці культуристи припускаються дуже великої помилки, акцентуючи увагу тільки на біцепсах і цілеспрямовано їх накачувавши наносять шкоду іншим м'язам рук. По-справжньому красиво виглядають тільки руки з пропорційно розвиненими м'язами. Початківцям бодібілдерам слід пам'ятати, що, як правило, ріст біцепсів і тріцепсів не вимагає турбот і праці. Набагато складніше накачати дельтовидні м'язи і передпліччя. Адже саме великі, пропорційно розвинені дельтовидні м'язи візуально значно збільшують ширину плечей.

Назвемо основні групи м'язів рук, над якими вам потрібно працювати. Це згиначі і розгиначі передпліччя, біцепси (їх ще називають двоголові м'язи рук, згиначі), тріцепси (тріцепси рук, розгиначі) і дельтовидні м'язи плеча, які у свою чергу складаються з передньої, бічної і задньої частин.

Важливе значення при тренуванні м'язів рук має правильне харчування. М'язи рук вимагають постійних "вливань" енергії для їх правильного і стабільного росту. Після кожного тренування випивайте білково-вуглеводний коктейль (гейнер), що перебуває на 70-80% з вуглеводів і на 20-30% з білку. Якщо ви схильні до швидкого набору зайвої ваги, обмежте вживання жирів.
Якщо м'язи рук ростуть не дуже швидко, слід максимально обмежити навантаження на руки за межами атлетичного залу. Особливо шкідливими для нарощування м'язової маси рук є аеробні вправи, а також такі види спорту як веслування, теніс і деякі інші види спорту, де здійснюється постійне навантаження на м'язи рук.

Якщо ви працюєте з базовими вправами для розвитку м'язів рук і не зловживайте спеціальними вправами, не застосовуйте незручного хвата, а то є шанс отримати травму рук. Включайте в програму тренувань базові вправи з використанням рук, наприклад, жим лежачи вузьким хватом, підйоми штанги і гантелей на біцепс, віджимання на брусах, обмежте виконання таких другорядних вправ, як розгинання рук лежачи, підйоми на лавці Скотта. В цьому випадку ваші м'язи ростимуть швидше і надійніше. Але і при виконанні вправ для накачування рук слід бути уважним до техніки.


Як же накачати руки і не отримати травму?


Наприклад, при виконанні жиму штанги лежачи:


- Не використовуйте дуже вузького хвата, це може привести до травми запястей і ліктів.

Застосовуйте хват, при якому відстань між великими пальцями складає близько 40 см
- Не "забивайте" свої руки жимами вниз на блоці, розгинаннями в положенні лежачи і концентрованими підйомами штанги або гантелей. Ці вправи призначені для відточування певних відстаючих м'язів, і виконувати їх необхідно тільки тоді, коли ви наженете м'язову масу базовими вправами і побачите можливі недоліки в розвитку тих або інших груп м'язів.

- Не дьоргайте і не упускайте штангу при підйомах на біцепс, виконуйте вправу плавно без різких рухів, інакше ви можете травмувати лікті і зап'ястки.
Дотримання правильної техніки при виконанні вправ особливе важливо при тренуванні м'язів рук.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації