СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ6 причин зробити розминку перед тренуванням


Регулярні заняття на тренажерах, або заняття фітнесом позитивно впливають на організм і стрункість тіла, але чи знаєте ви що перед фізичними навантаженнями обов'язково необхідно розігріти ваше тіло і зробити розминку, для того що б в результаті фізичних навантажень ви не отримали травму.

Розминка має на увазі комплекс спеціальних вправ, мета яких підготувати тіло до майбутніх фізичних навантажень, а також попередити травматизм.


Чим корисна розминка:


- розминка надає допомогу в психологічному плані і допомагає настроїти тіло на майбутнє тренування;
- за допомогою розминки можна відчути рухливість суглобів не прибігаючи до основних навантажень;
- розминка перед тренуванням може запобігти травмі, оскільки м'язи і суглоби можуть рухатися легко, не перенапружуючись;
- за допомогою розминки розслабляються м'язи тіла, що затекли;
- завдяки розминці збільшується приплив крові до м'язів і частота сердечних скорочень, готуючи таким чином м'язову і серцево-судинну системи до фізичних навантажень;
- розминка впливає на вироблення тепла в м'язових тканинах, роблячи їх еластичнішими і стійкішими для того, що б запобігти ушкодження.


Починайте розминку із стрибків із скакалкою або перегони підтюпцем в течії 5 хвилин.
Потім робіть обертальні рухи колінно-ліктьовими суглобами, для поліпшення координації і запобігання травмам. Після цього виконуйте такі вправи, як стрибки на місці з хлопаннями над головою, присідання з ногами на ширині плечей, а закінчувати розминку ми радимо вам такою вправою - нахили з торканням пальців рук пальців ніг.

Тривалість розминки для кожного індивідуальна, для деяких цілком хватає 5 хвилин, а для інших 20, але в середньому її тривалість є 10 хвилин. Бажаємо спортивних успіхів!

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації