СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКращий час для тренувань


Ось список найбільш поширених і частих питань, які цікавлять спортсменів початківців:


Кращий час для тренувань

Як підібрати максимально кращий час для заняття спортом?
Як визначити оптимальний час заняття бодібілдінгом?
Коли найбільш ефективний час тренувань - вдень, в обід або увечері?
Як для себе визначити кращий час для заняття спортом?
і інші подібні питання...


Як бачите, з усіх цих питань, по суті, можна сформулювати одне питання: "В котрій годині і в якій кількості в добовому біоритмі середньостатистичної людини кращий час для тренувань"? Думаю, таке трактування питання об'єднає усі вище перелічені і інші варіанти. Отже, давайте розберемося, як знайти найоптимальніший і отже максимально продуктивний час заняття.

На підставі проведених багаторічних досліджень, початих ще на початку минулого століття, виявлені особливості коливань м'язового тонусу впродовж дня у штангістів. Два основні періоди підвищення м'язової активності відповідають інтервалам часу від 11 до 15 і від 18 до 21 години.

Вивчення добового ритму електричної активності і сили м'язів також виявило неоднаковий характер динаміки після дії рівнозначного фізичного навантаження на організм, що виконується в різний час дня. Період з 14 до 18 годин характеризується зниженням м'язової активності. Приведені результати слід враховувати при плануванні проведення учбово-тренувальних занять по атлетизму.

Кількість тренувальних днів в тиждень - від двох до чотирьох, причому одно із занять краще планувати на вихідний день, коли нікуди не потрібно поспішати і можна спокійно і ефективно позайматися.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації