СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки повинно тривати тренування


Науково доведено, що чим більше часу витрачено на фізичні вправи, то не завжди кращий результат отримує спортсмен. Приміром, якщо людина 12 год в місяць приділяє спортивним навантаженням, то його успіхи будуть майже в 2 рази краще, ніж, якби він витрачав всього 6 год в місяць. Хоча не завжди, це залежить від генетики людини і інших факторів (харчування і програм треніровок). Якщо ви тренуєтесь мало це не добре, не будете давати максимальної нагрузки і мязи будуть слабо ростти. Якщо дати забагато нагрузки теж зле можете получити перетренування.


Набір маси


Для ефективного набору маси оптимальною тривалістю тренінгу вважається час від 50 хв до 1 год. Спортсмен-професіонал повинен витрачати на своє вузькоспеціалізоване тренування менше часу - 40-60 хвилин. Новачкові, що займається бодібілдінгом, слід приділити фізичним навантаженням від 1 год до 1,5 год, оскільки він має широку спеціалізацію і витрачає більше часу на відпочинок між вправами.

Окрім комплексу основних вправ, кожне тренування повинне містити по 10 хвилин на розминку. Тривалий тренінг негативно позначається на м'язах, оскільки довга фізична нагрузка провокує вироблення кортизолу, гормону який піддає м'язи руйнуванням (розпаду). Тривале тренування може викликати також стан перетренованості.


Скидання ваги


Тривалість тренінгу, метою якого є схуднення, є ключовим чинником, адже саме від неї залежить, чи встигне організм прискорити обмін речовин і почне розщеплювати жири. Мінімальний час занять - 30 хвилин, оптимальний - 1 година. При триваліших тренуваннях досягаються кращі результати, проте, не варто забувати про катаболізм.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації