СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк вибрати хорошого тренера


Питання складне. Можна, звичайно, бути занудою і випрошувати для показу усі тренерські регалії (на яких змаганнях брав участь і перемагав, яка освіта тренерська, досвід роботи і так далі). Але на мій погляд головне - це контакт і пара-трійка оцінюючих моментів. Контакт - найважливіше для роботи з тренером.

як вибрати хорошого тренера

Ця людина найближчим часом буде майже, як кращий друг. Радитиме, як займатися, стимулюватиме до занять, буде примушувати перевершувати свої сили. Тому контакт з тренером має бути легкий і простий. Без ніяковості або соромливості. Якщо з тренером спілкування йде важко - краще поміняйте його. Зазвичай з цим немає жодних проблем. Щоб встановити контакт - просто поспілкуйтеся перед купівлею абонемента на тренінг.

Профпридатність. Визначається легко. Будь-який тренер повинен вам з самого знайомства поставити, мабуть, 2 ключові питання. Перший - чого хочете досягти. А другий - які є захворювання. Бо саме від цих 2 параметрів залежать подальші тренування. Чого хочеться досягти - говорите чесно і без скарання і стидання. Хочеться стати, як Шварцнейгер - так і скажіть. Хочеться стати просто дуже сильним, а рельєфність на другому місці так і скажіть.

Хочеться схуднути або бути просто в тонусі - так і поставте завдання. Це важливо. Своїх хворіб соромитися не потрібно і потрібно їх обов'язково розповісти. Бо якщо хворе сердце - один план тренувань. Якщо хвора спина - інший. І так далі. Соромитися тут нічого не потрібно.Також тренера легко викрити в придатності під час перших тренувань. Будь-який тренер зобов'язаний примушувати вас розминатися. Без розминки тренуватися ніяк не можна. Не бійтеся здатися безглуздим, виконуючи розминку. Усім, чесно кажучи - пофіг, усі її роблять теж. Не розім'явшись - можна собі щось зірвати або навіть зламати. І це не жарти.

Так от, тренер найближчим часом стане для Вас кращим другом. Ви говоритимете з ним між підходами про усе: про дівчат, якщо ви хлопець, про хлопців, якщо ви дівчина, про автомобілі і про багато що інше. Тому вибирайте тренера ретельно.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації