СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧого не варто робити в тренажерному залі


Якщо ви новачок в тренажерному залі або тренуєтеся вже протягом багатьох років, є деякі помилки, які навіть досвідчені любителі здорового способу життя роблять знову і знову. Мало того, це може призвести до нудьги або відсутність результатів, ви можете збільшити ризик отримання травми.

Якщо ви досягли плато у вашій професійній підготовці або ви не отримуєте результатів, то найімовірніше ви робите хоча б одну з цих помилок. Настав час усунути всі перешкоди на вашому шляху і отримати бажані результати. Час перезавантаження ваших тренувань прийшов!

чого не варто робити в тренажерному залі

1. Не витрачайте час на кардіо тренажерах
Кардіо тренування займають центральне місце в програмі втрати жиру, але якщо ви витрачаєте більше, ніж 50 відсотків вашого часу тренування на неї, подумайте ще раз. Для того щоб дійсно поліпшили свою форму, необхідно займатися силовим тренуванням. Виконайте кардіо протягом 20 хвилин, щоб запаси глікогену в м'язах вичерпалися, а потім перейдіть до силових тренувань, щоб ваше тіло переключилося на спалювання жиру.

2. Не ховайтеся за спинами інших
У той час як групові заняття є відмінним способом, щоб весело провести час і отримати хорошу фізичну форму, багато приєднуються до груп без особливих навичок і напрацьованої техніки. Коли великі групи, не можна очікувати, що тренер буде приділяти багато уваги кожному, так що якщо ви не впевнені у своїй техніці, не бійтеся, щоб вас помітили! Правильна техніка виконання вправ дасть вам результат і ваша важка праця буде винагороджена. Не соромтеся запитувати і самовдосконалюватися!

3. Не просто використовувати тренажери
Ми всі з того починали. Приходиш в тренажерний зал, тренер показує тобі всі тренажери і дає нову програму вправ – все на тренажерах! Хоча тренажери служать певним цілям, особливо для початківців, ви отримаєте більше від докладених зусиль і витраченого часу, якщо ви будете займатися з вільними вагами. Багато тренажерів ізолює один м'яз, що означає, що ви спалюєте менше калорій і менше м'язів працюють. Крім того, якщо ви не використовуєте тренажери, ви будете проробляти м'язи корпусу, що допомагає побудувати більш функціональне тіло.

4. Не ігноруйте свої слабкі сторони
Не всі вправи нам подобаються однаково, від одних вправ ми отримуємо більше задоволення, ніж від інших, і це нормально. Зробіть крок назад і визнайте свої слабкі сторони, а потім знайдіть способи усунути це. Підстройте свою програму тренувань так, щоб більше уваги приділяти своїм слабким сторонам.

5. Не відмовляйте від своїх цілей
Робота з партнером або групою друзів може бути дуже веселою, але якщо ви тренуєтеся разом з кимось з абсолютно різними цілями, це може бути шкідливо для вашого власного прогресу. Якщо ваш рівень придатності нерівномірно збігається, або вам подобаються різні речі, будьте чесним із самим собою і вашим партнером по тренуванні і йдіть своїми дорогами після розминки. Ви завжди можете відвідати сауну або каву попити разом після тренування, або разом проводити щотижневі зважування і поділитися результатами.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації