СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВідпочинок в бодібілдингу


Відпочинок в бодібілдингу має дуже велике значення, звичайно не таке велике, як самі тренування, але без повноцінного відпочинку домогтися хороших результатів буде вельми проблематично. Організм після тренувань повинен повністю відновлюватися, відпочивати. Найважливіше це звичайно ж сон! Якщо ви займаєтеся бодібілдингом, ви повинні намагатися висипатися, так як у сні відновлюється організм, а також відбуваються біохімічні процеси, які відновлюють клітини організму.

відпочинок в бодібілдингу

Тому до сну слід ставитися так само серйозно, як і до правильного харчування. Якщо ви ще не встигли одружитися, завести дітей і у вас є досить багато вільного часу, то цінуйте цей момент, викладайтеся на тренуваннях і гарненько висипайтеся. Ну а для тих хто вже загруз в мережі сімейного життя, можу порадити тільки лягати спати раніше. Не дивіться телевізор, поменше сидіть в інтернеті і не спілкуйтеся з дружиною! А навіщо вам зайві стреси? Ви ж знаєте що стресові ситуації дуже негативно впливають на ріст м'язів! Бодібілдер повинен бути спокійний, як удав. Рвати і метати він повинен тільки в залі.

Тепер давайте трохи поговоримо про саме тренування. Займатися 3 рази на тиждень вже увійшло в моду. Так тренуються дуже багато любителів бодібілдингу, які виконують масу непотрібних вправ, хльостають відрами протеїни і потім дивуються чому у них нічого не росте. А висновок на їх світлу голову приходить тільки один, що треба займатися ще частіше! А краще так і взагалі кожен день, от тоді буде прогрес.

Насправді навіть самі інтенсивні тренування і правильне харчування не допоможуть вам збільшити ваші м'язи, якщо ви будете зневажливо ставитися до відпочинку і відновлення. Відмовтеся від непотрібних вправ, не робіть ізольованих вправ, від того, що ви будете постійно качати біцепси і тріцепси руки у вас від цього більші не стануть.

Для того, щоб набрати пристойну масу, достатньо займатися тільки один чи два рази в тиждень і робити тільки базові вправи, жим, присідання й станову тягу. Ви займаєтеся тільки раз на тиждень, з кожним тренуванням збільшуєте ваги, довго і повноцінно відпочиваєте і починаєте зростати з небувалою швидкістю. Звичайно чується все це трохи абсурдно, але це дійсно так.

Свого часу я займався саме за такою схемою, у мене було дуже мало вільного часу і в силу своєї постійної зайнятості, я відвідував зал тільки один раз в тиждень і робив тільки одну вправу - присідання. Але, дивним чином моя вага за кілька місяців збільшився з 80 кг. до 105. Причому виглядав я досить атлетично. Хлопці з якими я займався не вірили мені, що я більше ніде крім, як у цьому залі, не качаюсь. Вони просто були шоковані і задавали собі питання, чому ж вони не ростуть. Адже практично всі з них, можна сказати жили в цьому залі, і спали в обнімку зі штангою. А я халтурник, приходив раз на тиждень, робив тільки одну вправу і моя маса впевнено росла, прямо на очах. Ну де ж тут справедливість?

Так що мужики зовсім не важливо скільки сил ви витрачаєте в залі, якщо ви не даєте своєму організму достатньо часу на відпочинок і відновлення, то ні про яке зростання м'язів можна і не думати. М'язи ростуть коли тіло відпочиває, а для цього повинні бути великі інтервали між інтенсивними тренуваннями. Тому ніколи не приходьте в зал, якщо відчуваєте що ще не відійшли від минулого разу, не завантажуйте себе по новій. Дайте час вашому організму прийти в себе.

А от скільки часу вам на це буде потрібно, дивіться самі. Якщо ви живете спокійним життям, у вас немає проблем зі здоров'ям, сім'єю і фінансами, ви добре висипаєтеся - то повністю відновитися після тренування ви зможете набагато швидше. Але навіть при такому казковому розкладі, якщо ви виконуєте важкі базові вправи, вам буде потрібно близько 4-х днів для повного відновлення. Що говорити вже про тих хто працює на трьох роботах, недосипає, і ще вдома витрачає нерви на свою дружину істеричку і дітей спиногризів . Для таких відчайдушних мужиків, перерви між тренуваннями повинні бути дуже тривалими, як мінімум тиждень, а то й ще більше.

Не треба наслідувати зіркам бодібілдингу, будувати з себе супермена і намагатися займатися точно так же, як вони. Різниця між професіоналами і звичайними любителями, просто величезна, тому і підхід повинен бути зовсім різний! Бодібілдинг - це інтелектуальний вид спорту, а не тупе накачування залізом, і якщо ви будете докладати до цього заняття не тільки тіло, але і голову, то досягти бажаного результату ви зможете набагато швидше і легше.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації