СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТривалість тренування


Тривалість тренування багато в чому впливає на результат. Результат від тренування спортсмена багато в чому залежить від тривалості цього тренування. Нижче ми розповімо про те, скільки за часом повинне тривати тренування, щоб спортсмен досяг бажаного результату.

Певну роль грає загальний час, який спортсмен витратив на силову роботу. По суті немає принципової різниці, буде людина тренуватися двічі в день по 45 хвилин або раз, але півтори години. Головне, що дванадцять годин занять в місяць в два рази результативніше шести годин тренувань. Це нормальна тривалість тренування.

Тривалість тренування, слід розраховувати враховуючи мету, яку людина перед собою поставила, а ще рівень її спортивної підготовки.

У досвідчених атлетів тривалість тренування, яке спрямоване на збільшення м'язової маси і сили складає 45-60 хвилин. У більшості випадків, це тренування є вузькоспеціалізованим. Та і до того ж часу на відпочинок між підходами досвідчені спортсмени витрачають менше, ніж новачки.

У разі, якщо ви тільки починаєте освоювати спорт, то в один тренувальний день не можна тренуватися занадто довго, оскільки такі заняття викликають підвищену секрецію гормону кортизолу, а його надлишок, як відомо, просто руйнує м'язи. Та і до того ж підвищується ризик виникнення перетренованості.

Головна особливість тренування, яке спрямоване на схуднення, полягає в тому, що тривалість тренування має бути більше за тридцять хвилин. Оскільки за менший час організм просто не встигне досить активізувати процеси обміну, щоб включити режим спалювання жиру.

Оптимальний час занять з метою схуднення складає одну годину. Результативність вашого тренування істотно підвищиться, якщо займатися довше, але зростає ризик руйнування м'язів унаслідок збільшення концентрації кортизолу.<

Важливо: незалежно від спрямованості вашого тренування, в ньому слід включати розминку на початку і заминку в завершенні тренувального заняття.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації