СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно качати мязи


У цій статті я хочу привести ряд рекомендацій про те, як слід проводити тренування і як правильно качати мязи. Просте виконання даних правил допоможе вам уникнути перетренувань, травм, і застою в результатах.


Хороший настрій.


Велике значення в досягненні результатів відіграє уявний настрій. Дуже важливо по приходу в зал залишити усі свої справи і турботи за дверима. Ви повинні сконцентруватися тільки на майбутній роботі, і ніяких сторонніх думок. Жодні зовнішні проблеми не повинні вас турбувати.
Виконуючи вправу, зосередьтесь на виконанні поставленої цілі. Уявляйте, як працює кожен задіяний м'яз і як вони повинні працювати, відчуйте кожен м'яз. Така концентрація дозволить вам збільшити результативність, і відточити техніку виконання вправи до ідеальної.


Тренування на голодний шлунок.


На тренування важливо приходити ситим. Не поївши як слід перед майбутнім тренуванням, рівень цукру в крові буде на низькому рівні. Що спричинить зниження активності на тренуванні, зниження фізичного і психологічного тонусу. Різко впадуть ваші силові показники. Після декількох таких тренувань, ви ходитимете по залу, як зомбі або ще гірше, доведете себе до виснаження. Не забувайте, робити пару сетів розминочних на ту групу м'язів, яку плануєте качатати. Розминка розігріває м'язи, робить їх еластичнішими, і готує їх до майбутнього силового навантаження. Нехтуючи розминкою, ви ризикуєте отримати травму, до того ж на цьому тренуванні викластись на 100% ви вже точно не зможете.


Техніка виконання.


Не слід нехтувати технікою заради ваги. Правильне виконання вправи страхує вас від отримання травм, а так само забезпечить вашій фігурі пропорційний розвиток. Начинаючи правильну техніку займаючись з невеликими вагами, перейшовши на важчі ваги, ви доб'єтеся кращих результатів. Та і користі від правильно виконаних вправ значно більше. Отже наступного разу не піддайтеся спокусі, за бажання підняти великі ваги, але з порушеною технікою.


Після тренування.


Після тренування важливо повністю відновитися. У першу годину необхідно прийняти їжу з великим вмістом вуглеводів і протеїнів, а в перші 10-15 хв. після тренування (відкривається вуглеводневе вікно) важливо з'їсти порцію легко засвоюваних простих вуглеводів, які почнуть гальмувати процеси катаболізму в організмі. Для відновлення важливий здоровий сон, який у атлета має бути не менше 8 годин на добу.

Надіюсь ви зрозуміли, як правильно качати мязи, якщо стаття, не повністю висвітлила тему, почитайте, ще інші, там написано ще багато іншої інформації.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації