СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренування литок-різні варіанти


Саме за рахунок ефектного виду триголового м'яза гомілки формується красива і граціозна нога спортсмена, до її складу входить: литковий і камбаловидний м'язи. Особливість цих м'язів полягає в тому, що на їх закінчення розташоване сухожилля, його ще називають ахілловим сухожиллям, що знаходиться в області п'яткової кістки. Слід зауважити, що тренування литок можливе навіть в домашніх умовах, однак, для цього необхідно виконувати певний комплекс вправ.

Тренування литок-різні варіанти

Ходьба, біг, підйоми в гору


Регулярні пробіжки, а також звичайна ходьба сприяє зміцненню і розвитку литкового м'яза, а крім цього дані заняття вважаються ідеальною кардіо-вправою. Ну і підйом в гори не залишить без уваги заповітні м'язи.


Підйоми на одній нозі


Ця вправа не вимагає особливих умов, стоячи на одній нозі, другу підняти, зігнувши при цьому в коліні. Далі необхідно вставати на пальці і затримувати ногу протягом 3 секунд, після чого поставити її на місце. Для досягнення очікуваного ефекту слід виконувати не менше 3 підходів, кожний з яких повинен включати велику кількість повторень.
Мета: опрацювати по повній.


Степпер


Найбільш комфортно займатися на степпері, однак, за допомогою звичайної спортивної драбини, з аналогічним ефектом можна пропрацювати литковий м'яз. При цьому слід пам'ятати, що зручне взуття не тільки сприяє виконанню вправи, але і дозволяє уникати травм на заняттях.


Заняття на стільці

За допомогою стільця, який є і вдома і в офісі можна виконувати дану вправу, завдяки якому тренування литок дуже скоро принесе відчутний результат. Для початку слід сісти на стілець, при цьому ноги стоять на підлозі, так, щоб ступні рівно розташувалися на ньому. Поклавши на ноги, що-небудь важке, задіюючи м'язи литок, коліна слід дуже повільно піднімати вгору. Дана вправа також виконується по 3 і більше підходів.


Кругові обертання щиколотки

Дана вправа виконується в положенні стоячи на одній нозі. Другу ногу слід протягнути попереду себе і намалювати нею коло. Виконуючи вправу можна триматися за стілець. Вправа виконується 3 підходи по 20 повторень, і найбільш підходить для розминки до вищеописаних способів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації