СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати спину


Як накачати м'язи спини? За словами фахівців для того, щоб накачати спину необхідно виконувати правильно певні вправи. Вірити або ні, ця справа кожного. Повірити напевно треба тому, що слова фахівців обгрунтовані. Однією з вправ, щоб накачати спину являється тяга штанги в нахилі.

За допомогою цієї вправи дуже добре можна накачати спину, але є один недолік. Цю вправу треба виконувати з великою вагою і при його виконанні, багато хто тягне сам вантаж, приділяючи усі сили на руки і забуваючи про спинні м'язи. Природно спинні м'язи не відчувають навантаження. Але цю помилку можна виправити. Слід долонями назад підняти штангу, притиснути лікті до тіла і штангу піднімати ліктями тільки не в сторони, а вгору. І тим самим ви навантажуватимете спинні м'язи і накачаєте спину.

М'язи спини відіграють важливу роль в роботі хребта. Для того, щоб бути упевненими в правильному виконанні вправи спочатку використовуйте як вантаж просто гриф, а потім додайте вантаж, але поступово. Але якщо раптом навантаження лягатиме на руки, то слід зупинитися.
Існує ще багато помилок, які дуже часто роблять більшість людей в продовж тренування. Одна з таких помилок - це те, що качаючи верхню частину спини, про нижню частину забувають (не качають).

Нижню частину спини треба тренувати інтенсивніше і регулярно.

А про станову тягу у бодібілдінгу взагалі забувати не можна.
Щоб накачати спину також використовують вправу "тяга штанги в нахилі в сидячому положенні". В мить, коли спортсмен тягне вантаж, то його тулуб повинен знаходитися в нерухомому стані, і залучені в роботу, мають бути тільки спина і руки. У більшості людей при виконанні цієї вправи тіло відхиляється назад, що може привести до серйозної травми. І ще спинні м'язи не навантажуються, і час витрачається даремно.

Більшість спортсменів розтяжку м'язів порівнюють з поршнем. Воно так і є тому, що коли ми розтягуємо м'язи, то використовуємо поршень, куди поступає рідина, тобто кров. Отже, якщо ви більше розтягнете м'язи, то в них більше поступатиме крові, і ви накачаєте спину до потрібного результату. При виконанні вправи для м'язів спини, щоб добре розтягнулися м'язи, сліду вантаж опускати на випрямлені руки, що дає можливість ефективно розтягнути м'язи.

Якщо при тренуванні ви відчуваєте, що вага, використовувана вами, навантажує вас, то слід зменшити вагу, не намагатися осилити її. Ефективніше буде, якщо ви накачаєте спину, не надриваючись, а поступово збільшуючи вагу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації