СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати плечі


Як накачати плечі? Щоб розвинути плечові м'язи не обов'язково застосовувати спеціальне силове тренування для плечей. Фізичні заняття з великими вагами являється більше ефективніше у тому випадку, якщо ви знаходитеся на первинній стадії. Хорошим навантаженням для дельтовидних м'язів, в таких випадках, являється важкий вантаж. Таке навантаження плечей дійсно сприяє розвитку усього плечового поясу на відміну від таких вправ, як станова тяга, тяга штанги до грудей з нахилом вперед і жим лежачи, в яких навантаження на м'язи плечей хоч і велике, але не дає таких результатів, як інтенсивне тренування плечей.
Бажано на початковому етапі використовувати вправи:

- високу тягу штанги (вона ж тяга до підборіддя) при цьому хват має бути вузьким
- почергові підйоми рук з гантелями;
- жим штанги вгору, піднімаючи її від підлоги.
Ці вправи сприяють збільшенню маси і сили плечового поясу. Після чого можна приступати до посилених тренувань плечей. Людям, які тільки приступили до тренувань, рекомендується вправа жим штанги від підлоги.

У цій вправі рух починається з роботи ніг, щоб відірвати штангу від підлоги, а потім навантаження переходить на трапецієвидні м'язи, м'язи рук і плечового поясу. Вправа сприяє розвитку титанічної мускулатури. Якщо ж виконуватиме жим штанги від плечей, то будуть задіяні і тріцепси і трапецієвидні м'язи, оскільки виконуватимуться додаткові рухи.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації