СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк розширити плечі


Як розширити плечі ми розповімо в цій статті. Безліч сучасних чоловіків бажають збільшити ширину своїх плечей, з тієї простої причини, що саме цей параметр надає фігурі красиві пропорції. Усі знають про те, що розширити плечі можна лише одним способом, а саме збільшивши розміри дельтовидних м'язів. Щоб досягти необхідного ефекту треба декілька місяців активно тренуватися і грамотно харчуватися.

Щоб розширити плечі вам треба три рази в тиждень відвідувати спортивний зал чи фітнес клуб, а ще обов'язково скласти персональне меню або вживати спеціалізовані білкові суміші, які можуть забезпечити організм усім потрібним для швидкого росту м'язів.

Прокачавши усі пучки дельтовидних м'язів ви зможете досягти певного результату, але краще все ж скласти спеціальний тренувальний комплекс для плечей. Бажано, щоб включені в тренування вправи мали різний напрям, це важливо, щоб розширити плечі. Усі приведені нижче вправи треба виконувати по п'ять підходів з числом повторень не більше десяти разів.


Дельтовидні м'язи, передня частина


Тяга штанги до підборіддя (ширина хвата приблизно сорок сантиметрів), при виконанні цієї вправи можна застосовувати велику вагу, оскільки це істотно покращує ефективність.
Вихідна позиція - стоячи, ноги при цьому на ширині плечей, штангу треба тримати в опущених руках, хват середній, далі повільно виконаєте тягу штанги до рівня грудей.


Дельтовидні м'язи, середня частина


Однією з найбільш важливих вправ для того, щоб розширити плечі являється розведення гантелей в сторони. Його треба першим включати в тренування. Для виконання цієї вправи спочатку треба правильно підібрати вагу гантелей. Вони мають бути важкими, але не такими, щоб ви застосовували корпус з метою полегшення підйому. Підняття треба робити максимально чисто, у такому разі ви отримаєте максимальний результат.

Вихідна позиція - руки опущені уздовж тулуба, долоні дивляться всередину, виконуйте підняття гантелей в сторони до рівня своїх плечей. В процесі виконання вправи треба злегка зігнути руки в ліктях, знімаючи таким чином навантаження з суглобів.


Дельтовидні м'язи, задня частина


Жим штанги із-за голови. Вправа, щоб розширити плечі треба виконувати в положення сидячи, для штанги слід обов'язково застосувати підставочні стійки.
Вихідна позиція - сидячи на лаві, штанга при цьому розташовується на плечах, руки тримають

гриф (хват широкий), щоб в середньому положенні між плечем і передпліччям був прямий кут. Вправу треба виконувати плавно, без яких-небудь поштовхів.

Щоб процес харчування був простим, треба придбати протеїнову суміш. Приймають її виходячи з розрахунку один грам на кілограм ваги, такого об'єму вистачає для повноцінного росту м'язової маси, оскільки частину білку ви отримуєте з їжею на протязі дня.

Ефект від тренувань ви помітите вже після місяця занять, якщо систематично займатиметеся, не менше трьох разів в тиждень.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації