СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнаболічний індекс


Анаболічний індекс являє собою співвідношення анаболічної активності до андрогенного показника стероїду. Найцінніші і безпечні препарати ті, які мають підвищений анаболічний індекс, адже саме він виступає показником якісного переважання анаболічних характеристик над адрогенними.


Анаболічний індекс

Багатьом відомо, що стероїди копіюють функції, які виконує тестостерон. Внаслідок цього відбувається синтез протеїну, який сприяє росту м'язової маси. Зазначимо, що анаболічні стероїди мають два базисних показника, які виявляються в активності і індексі.


Анаболічний індекс і його вплив


Кожен спортсмен повинен розуміти, що при складанні курсів стероїдів краще вибирати препарати, які володіють достатнім анаболічним індексом. Адже спостерігається дуже цікава закономірність індексу: чим вище показник, тим менше негативних ефектів проявляється після застосування препарату. І при цьому не знижується здатність речовини на гіпертрофію м'язів.

Але так вийшло, що останнім часом всі підриваються основи спортивної фармакології, з'являються нові препарати, доводиться неефективність старих, а спортивні постулати втрачають свою актуальність. У цьому питанні теж виникла невеличка проблема: все більше фахівців критикують основну точку зору щодо анаболічного індексу. Стало відомо, що всі цифри, на яких ґрунтується традиційна думка, отримані з результатів дослідів над тваринами. А от для людини практично всі анаболічні препарати приносять значну андрогенну активність. Але варто зауважити, що в цьому випадку всі показники застосовуються до людини, але з великими похибками.

Зауважимо, що жінки повинні особливо обережно проходити курс стероїдів. Адже андрогенний індекс несе в собі багато небезпек для представниць прекрасної статі. Жінкам підходять тільки препарати, які мають низький андрогенний індекс. Це дозволить вберегти свій організм від негативних наслідків. Так що купити анаболіки не так вже просто без подальших проблем для організму. Для своєї ж безпеки необхідно володіти певними знаннями і озброїтися порадами фахівців. Тільки так можна правильно і ефективно скласти курс прийому стероїдів.


Що таке андрогенна і анаболічна активність стероїдів?


Андрогенна активність проявляється у здатності стероїдних препаратів викликати негативні наслідки, зокрема маскулінізацію і вірилізацію.

Маскулінізація – процес виникнення чоловічих статевих ознак у жінок. Характеризується виникненням інтенсивного волосяного покриття, змінами голосу і збільшенням м'язової маси. Також порушується менструальний цикл і можливе збільшення розміру клітора і його часткова деформація. Бували випадки, коли зміни були настільки значними, що статеві губи набували обрисів чоловічого статевого органу. Такі зміни та посилення в бік чоловічих рис відбуваються із-за андрогенів.

Такий процес починає проявляти себе під впливом результатів гормонального порушення. Часто це пов'язано з неправильним проходженням гормональної терапії. Якщо брати бодібілдинг, то такий ефект викликає прийом анаболічних стероїдів, які виступають в ролі синтетичного замінника чоловічих гормонів.

Вірилізм – поява чоловічого типу статури, підвищення волосяного покриву, зміна тембру голосу у чоловіків і жінок із-за значного змінення гормонального фону.

Головні винуватці таких змін – андрогени, тому такий процес ще називають «андрогенізацією», яка може стосуватися, як окремих частин тіла, так і всього організму в цілому. Вплив відбувається на найчутливіші до андрогенів ділянки.


Анаболіки сприяють формуванню чоловічого складу статури. У жінок можуть проявлятись такі наслідки:


  • Ріст волосся в незвичних місцях. Найчастіше це обличчя і груди, згідно з чоловічим типом.
  • Зміна голосу. Тембр стає нижчий і грубший.
  • Клітор починає змінюватися. Спочатку просто збільшується, але в деяких випадках можлива значна деформація.
  • Порушується менструальний цикл. Це дуже погано впливає на загальне здоров'я жінки і може привести до деяких не дуже приємних наслідків.
  • Безпліддя. Іноді із-за андрогенів жінки втрачають свою здатність до дітородіння.

Зауважимо, що не всі стероїди негативно позначаються на жіночому організмі, але все ж варто проявити підвищену уважність при прийомі цих препаратів. Адже процес маскулінізації майже неможливо звернути. Тому для представниць прекрасної статі краще віддавати перевагу анаболікам з незначною андрогенною активністю.

Ми радим вживати нандролон або примоболан. Ці препарати – найбільш безпечні для жінок. Але навіть м'які анаболіки потрібно приймати правильно й обережно.


Анаболічна активність


Цей показник сприяє розвитку і росту м'язової маси. Але його ефективний прояв залежить не тільки від препарату, але і від людського організму і навколишнього середовища.

Важливо правильно тренуватися, адже навіть найефективніші препарати можуть виявляти знижений анаболічний індекс при порушенні курсу вправ. Тільки спортсмен з певним набором знань може грамотно організувати тренувальний процес і підібрати до нього необхідний курс анаболічних стероїдів.

Ще необхідно дотримувати правильний раціон харчування і здоровий сон, щоб препарат зміг на повну проявити анаболічний індекс.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації