СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи покращують стероїди інтимне життя?


Можливо, що тестостерон стимулює інтимне життя не так сильно, як прийнято вважати. Як показує одне з новітніх досліджень, літні чоловіки з дещо зниженим рівнем тестостерону не відчували посилення сексуального бажання і поліпшення якості статевих зв'язків після прийому стероїдів.

чи покращують стероїди інтимне життя

В ході дослідження близько 150 чоловіків від 60 років і старше щодня приймали тестостеронові добавки (стероїди), в той час, як інші 150 отримували плацебо. В середньому їх рівень тестостерону на момент початку дослідження становив трохи більше 300 нано грам на децилітр. Це приблизно нижня межа норми.

Через три роки між групами не було виявлено різниці щодо оцінки чоловіками їх рівня сексуального бажання, еректильної функції і якості статевих актів. За словами дослідників, незважаючи на те, що чоловіки з групи брали стероїди дійсно говорили про дещо більше задоволення від статевих актів, ефект був невеликий і міг бути випадковим. Ці висновки узгоджуються з попередніми дослідженнями, також говорять про те, що чоловіки з низьким (в межах норми) рівнем тестостерону не відчувають поліпшення сексуальної функції після прийому стероїдів.

Доктор Елізабет Кавалер, уролог з Lenox Hill Hospital, не брала участі в дослідженні, каже, що прийом стероїдів може бути корисний чоловікам, у яких його рівень не нижче, ніж у досліджуваних — від 150 до 300 нано грам на децилітр. Але «окрім цього він мало чим може допомогти», стверджує вона. Незважаючи на впевненість деяких чоловіків у тому, що тестостеронові добавки зроблять їх сильнішими або мужнішими, «годувати чоловіків тестостероном — не значить повернути молодість», — сказала Кавалер в інтерв'ю Live Science. «Брали участь в експерименті чоловіки необов'язково мали які-небудь симптоми зниженого лібідо, так що лікарі навряд чи стали б чекати, що їх лібідо посилиться», — пояснила вона.

Важливо відзначити, що сексуальна функція була не головною метою дослідження, що дещо обмежує наукову надійність відкриття. Дослідження було спрямоване скоріше на те, щоб встановити, чи впливають стероїди на розвиток атеросклерозу — потовщення і затвердіння стінок артерій. Незважаючи на те, що раніше вчені-медики припускали, що стероїди можуть посилювати ризик серцево-судинних захворювань у чоловіків, між групами не було помічено жодних відмінностей у швидкості розвитку атеросклерозу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації