СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКращі препарати - альтернатива стероїдів


Для досягнення швидких і значних результатів у спорті багато бодібілдерів використовують анаболіки-стероїди. Після припинення анаболічного курсу заміна стероїдів іншими препаратами допоможе зберегти досягнуті результати. Анаболічні стероїди по універсальності і силі перевершують інші ліки та фіто-засоби. Але дуже важливо після курсу зберегти те, що було досягнуто під час прийому цих препаратів.


Що таке анаболічні стероїди?


Кращі препарати - альтернатива стероїдів

Це штучно синтезовані аналоги андрогенів, при цьому їх гормональний вплив слабкий у порівнянні з цими чоловічими статевими гормонами. Що стосується анаболічної дії, то вона сильніша. На тлі прийому "хімії" швидко зростає м'язова маса. Гени людини є рамками, які гальмують ріст маси м'язів. Тому необхідні зміни ззовні для того, щоб м'язова маса зростала вище норми.


Як зростає м'язова маса?


Надлишок андрогенів в людському організмі призводить до змін у клітинному генетичному апараті. Під час тренувань на м'язову клітину виявляється вплив, вона отримує мікроелементи і вітаміни, повний комплекс енергетичного і пластичного матеріалу. Оптимальні фізичні навантаження викликають потовщення м'язових волокон. Потовщення відбувається до тих пір, поки у генетичний апарат клітини є запас.

Коли виросла до межі клітина піддається впливу на тлі фізичного тренінгу, збільшується маса ДНК, генетичний матеріал подвоюється і зростає маса клітинного ядра. У результаті клітина росте далі.

Напрацьована м'язова маса передається у спадок. Вся справа в тому, що основою м'язового зростання є зміна генетичного потенціалу.


Дія анаболіків-стероїдів


1. Впливають на генетичний апарат клітини.

2. Стимулятори процесу клітинного поділу.

3. Прискорюють процес подвоєння молекул ДНК у клітинах м'язів.


Аптечна заміна стероїдів у повній мірі неможлива - це унікальні фармакологічні сполуки, здатні впливати на генетичний код клітини. Істотним недоліком цих препаратів є андрогенна дія. В результаті тривалих циклів анаболіків із значними дозуваннями, атрофуються власні статеві залози.


Альтернатива анаболічних стероїдів


Гормональні


1. Соматропний гормон - гормон росту. Його виробляє гіпофіз. Спочатку соматропний гормон відповідає за ріст і анаболізм, але у певному віці - тільки за анаболізм. Діє на кістки і м'язи. Варто звернути увагу на сайзен і соматоген - безпечні для здоров'я препарати, доступні за ціною.

Проблема з прийомом соматропного гормону полягає в тому, що при тривалому застосуванні даного засобу можливий цукровий діабет. Тому лікуватися таким чином слід з особливою обережністю. Курси повинні бути короткими, а дозування невеликими. Крім того, важливо на тлі прийому препарату контролювати рівень цукру в крові - при перевищенні норми слід припинити прийом соматропного гормону.

2. Гормон інсулін, який знижує цукор. Цей гормон виробляється підшлунковою залозою. Він володіє потужною анаболічною дією. Але при прийомі даного засобу зростає не тільки м'язова, але і жирова тканина. Дуже важливо дотримувати правильні дозування, інакше може розвинутися гіпоглікемія.

Організм не звикає до інсуліну, тому можливий тривалий курс, і в будь-який момент при необхідності можна відмінити прийом препарату.

3. Гонадотропний гормон. Його виробляє гіпофіз. Це чудовий стимулятор синтезу андрогенів. Аптечний варіант - Profazi італійського виробництва. Можна використовувати хоріонічний і менопаузний гонадотропін.

4. Гіпотоламічний гормон. Він допомагає організму посилено виробляти власний гонадотропін. Аптечний варіант - декалептид.


Негормональні


1. Нікотинова кислота.

2. Карнітин.

3. Пантотенат кальцію.

4. Кобамамид.

5. Флавінат.

6. Рибоксин.

7. Холіну хлорид.

8. Оротат калію.

9. Фосфаден.

10. Лантогам.

11. Ноотропіл.

12. Пікамілон.


Антигіпоксанти


1.Оксибутират літію і натрію.


Психоенергізатори


1. Ацефан.


Продукти бджільництва


1. Квітковий пилок.

2. Апілак.


Актопротектори


1. Гутимін.

2. Беметил.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації