СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно тренуватись після курсу стероїдів


Багато хто задається питанням як же правильно тренуватися після курсу стероїдів або на так званому ПКТ. Адже на курсі, не залежно від тренінгу, всі починають набирати масу, а ось після курсу втримати її можуть тільки одиниці, а деякі навіть втрачають більше, ніж було до курсу. Потрібно почати з біохімічної частини нашу розмову. Під час курсу стероїдів рівень анаболічних гормонів зростає в рази, а наш організм одна з найрозумніших машин стимулює вироблення інших гормонів для рівноваги (гомеостаз).


Як правильно тренуватись після курсу стероїдів

Слідом за зростанням інших гормонів зростає і рівень кортизолу, які руйнує наші м'язи перетворюючи їх в енергію. На курсі цього не варто боятися, адже рівень анаболізму в рази вище і легко блокує вплив кортизолу. А ось по завершенню прийому анаболічних стероїдів картина дуже швидко змінюється не в нашу користь, рівень кортизолу залишається на колишньому високому рівні, а анаболізм падає до критичних рівнів і тому починається розпад м'язового волокна або простіше відкат.

Як же мінімізувати дії кортизолу на наш організм і залишити набрану м'язову масу. По-перше потрібно розуміти коли кортизол проводиться організмом найбільше, цими факторами будуть:


  • стрес як фізичний так і психологічний;
  • брак сну;
  • погане харчування;
  • алкоголь;
  • і інші шкідливі речовини.

З цього випливає, що після курсу дуже важливо стежити за режимом харчування тренувань і відновлення, на курсі в разі потреби ці моменти відкласти в сторону, але після курсу ААС вони загрожують швидким відкатом. Слід приймати спортивне харчування для підтримки вашої м'язової маси, оптимальним варіантом будуть BCAA або протеїн. Гарне харчування, міцний тривалий сон, прийом спортивного харчування, менше стресів запорука збереження маси набраної на курсі анаболічних стероїдів.

Тренування так само є стресом для організму, а як ми говорили вище він повинен бути мінімальним після курсу. З цього випливає, що тренуватися потрібно не інтенсивно і з великою перервою для відновлення близько 48 год. обсяг тренування повинен зменшуватися, робочі ваги знижуватися, а тривалість скорочуватися до 40-50 хвилин. Після тренування ви не повинні відчувати занепад сил або стомлюваність, а йти з почуттям бадьорості і мінімальним залишком енергії. Пам'ятайте, що м'язи ростуть тільки під час відпочинку і відновлення, а після курсу це особливо важливо.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації