СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк не кинути заняття спортом і тренуватися з задоволенням


Незважаючи на величезне число фітнес клубів і спортзалів, які відповідають різноманітним вимогам і підходять для будь-якого гаманця, відвідувачів у спортивних залах не так і багато. Та й статистика говорить про те, що після покупки річного абонемента тільки 20 % людей відвідують заняття протягом усього року. Звичайно, у деяких людей з'являються об'єктивні причини, за якими вони кидають заняття спортом, але таких «невдачливих» не так то і багато.

Багато хто зараз скажуть – «Та це ж просто небажання щось змінювати. Немає просто мотивації у людей». І таке теж буває. Але, набагато рідше, ніж прийнято думати. Відсутність мотивації – це небажання щось змінювати, тобто якщо людина хоче схуднути, але їй не подобається бігати, це не відсутність мотивації, це відсутність бажання бігати.

Основні причини того, що ми перестаємо відвідувати фітнес клуби і займатися спортом


В основному, всі причини відмови від відвідування фітнес клубу можна розділити на наступні:


1. Немає видимого результату. Люди, які очікують чи не миттєвого ефекту від спортивних вправ часто говорять наступне – «Я відвідував зал кожен день цілий місяць, але нічого не змінилося»;

як не кинути заняття спортом і тренуватися з задоволенням

2. Не сподобався сам клуб. Часто ми не враховуємо ряд факторів при покупці абонемента, а саме це і може остаточно відвернути нас від відвідування спортивного залу. Наприклад, це може занадто велика віддаленість від дому, або ж ви можете ходити в тренажерний зал по понеділках і середах, але саме в цей час там найбільша кількість відвідувачів і час очікування вільного тренажера стає занадто великим;

3. Не подобається персонал. Так, таке теж буває. Від адміністрації клубу чекаєш не лише присутності на робочому місці, але і допомоги при вирішенні ряду питань. Якщо ви прийшли в клуб, де ніхто не може пояснити вам, як користуватися біговою доріжкою або яким-небудь іншим тренажером, то ви або постійно відволікаєте інших відвідувачів, або просто не можете правильно виконати вправи. Або, може бути ви зіткнулися з хамством персоналу, з небажанням регулювати спірні питання, які виникають на території клубу;

4. Не подобаються запропоновані клубом заняття. Не всім подобається відвідувати тренажерний зал, хтось віддає перевагу груповим заняттям, хтось індивідуальні сесії з тренером. Всі люди різні і зрозуміти, що саме сподобатися вам, можна тільки тоді, коли ви спробуєте той чи інший вид тренувань;

5. Немає часу і сил на відвідування спортзалу. Так, буває, що це не прояв ліні, а цілком об'єктивна причина. Це може бути аврал на роботі, проблеми в сім'ї, або навіть тривалий ремонт. При настанні такого періоду в житті мало хто з нас може виділити регулярно хоча б годину на тренування. Ми повинні закрити проект, або терміново закупити ремонтні матеріали, або провести час із близькими людьми. А коли ця вільна година з'являється, ми відчуваємо себе дуже втомленими для відвідування залу.


Враховуємо нюанси і займаємося спортом із задоволенням


Щоб не витратити гроші на абонемент дарма, варто заздалегідь врахувати деякі моменти:


1. Налаштуватися на тривалу роботу і правильно поставити цілі. Вимірювати досягнення в не втрачених кілограмах, а в тому, наскільки легко вам стало даватися тренування, наскільки покращилася гнучкість.

2. При виборі клубу відразу дізнайтеся чи сильно завантажений зал в ті дні, коли ви плануєте займатися, заздалегідь складіть маршрут добирання до клубу і порахувати зможете виділити такий час на дорогу.

3. При пробному відвідуванні клубу подивіться чи є черговий тренер, зверніться до нього з кількома питаннями і подивіться на те, як спілкуються люди з персоналом, вирішуються їхні питання.

4. Заздалегідь почитайте про ті напрямки тренувань, які ви хочете відвідати, в ідеальному варіанті, також подивіться відео урок такого заняття (схожі елементи все одно будуть присутні). Або, зупиніть свій вибір на клубі в якому присутні кілька цікавих напрямів, так ви зможете змінювати тренування і вибрати те, що вам підходить. Тільки зверніть увагу на час проведення цікавих занять, воно повинно вам підходити, інакше, скористатися можливістю ви все одно не зможете.

5. Якщо у вас немає сил для відвідування тренування, то можна порадити тільки одне – вибрати щось більш легке, поки складний життєвий період не закінчитися. Наприклад, поплавати в басейні, або займіться танцями, або походіть півгодини на біговій доріжці. Краще займатися з меншим навантаженням, ніж кинути взагалі. Що ж стосується відсутності часу, то тут може бути лише 2 рішення – якщо проблема короткострокова, то можна влаштувати собі невеликий відпочинок, компенсувавши пропуск занять прогулянкою. Якщо ж відсутність часу для вас стала нормою, то доведеться змінювати графік відвідування клубу.

Вирішивши ці питання заздалегідь, ви не тільки не витратите гроші даремно, але й будете отримувати задоволення від тренувань. Адже місце, яке ви виберете, програми і оточуючі вас люди –все це буде вас повністю влаштовувати. А, значить, і заняття спортом стане задоволенням.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації