СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк швидко накачати мязи


Як швидко накачати мязи? Запитують новачки, охочі мати красиве тіло. Переважна більшість людей, які тільки починають займатися в тренажерному залі мріють швидко накачати своє тіло. Але слід відразу прийняти той факт, що отримати добрий результат не вдасться раніше, ніж пройде півроку, за умови регулярних тренувань. А ось трохи підняти загальний тонус і поліпшити об'єм і рельєф м'язів можна за декілька місяців. Але щоб отримати такий результат вам доведеться інтенсивно тренуватися. У тиждень повинно бути не більше трьох тренувань тривалістю 60-80 хв, щоб накачати мязи швидко.

Крім того досвідчені фахівці радять позбавитися від усіх ізолюючих вправ. Ваша концентрація уваги має бути повністю зосереджена виключно на базові вправи. До таких відносять: присідання з штангою на плечах, жим лежачи, підтягування, станова тяга, віджиманнях на брусах, віджимання від підлоги, французький жим, підйоми штанги/гантель на біцепс.
Тренери радять усі вправи відсортувати по спрямованості і обов'язково згрупувати по м'язах антагоністам. Тоді ви зможете в один день тренувати одну-ді групи м'язів. Приміром, підтягування виконують в комплексі з жимом лежачи, підйоми штанги або гантель на біцепс разом з віджиманнями від підлоги або на брусах. Найбільш розумно буде за одне тренування виконувати не більше 3-4 вправ щоб накачати м'язи швидко.

У перший день слід тренувати ноги. З цією метою підійдуть такі вправи: присідання з штангою на плечах, бігові вправи. Виконуючи ці вправи ви накачаєте в м'язи ніг, а це у свою чергу приведе до високого рівня тестостерона і до підвищення швидкості росту м'язової тканини.

Не знаю чи ви помічали, що якщо після тренування ніг робити вправи на розвиток плечей, то вони ростимуть істотно швидше, ніж якщо виділити для їх тренування окремий день.

Слід обов'язково потурбуватися про розпрямлення хребта після того, як ви виконали присідання. З цієї причини треба обов'язково виконувати такі вправи, як тяга рейдера (між підходами на присідання), підтягування, жим штанги на нахиленій дошці.
Через день тренують груди (жим) і найширші (підтягування). А ще до цього додають по одній вправі на біцепс (приміром, підйом штанги) і на тріцепс (найкраще підійдуть віджимання на брусах або ж французький жим).

У третій день тренувань роблять станову тягу і тренують ті м'язи, які ще не задіяли. До усього фахівці радять виконувати підтягування зворотнім (нижнім) хватом і солдатський жим.
Усі вправи необхідно робити у своєму масовому варіанті щоб швидко накачати м'язи. Таким чином для худорлявих людей достатньо 2-3 підходи на 6-8 повторів, а для людей з нормальною комплекцією достатній 3-4 підходи на 8-10 повторів, повним людям треба робити по 5-6 підходів на 10-12 повторів. Важливо: пропуски тренувань недопустимі (лише, якщо захворів, або організм, ще не відновився повністю)

А ще слід велику увага приділяти своєму харчуванню. Без нього не получиться швидко накачати м'язи! . Вам треба збільшити об'єм білку у своєму раціоні і складних вуглеводів. З натуральних продуктів найкраще підійдуть яйця, риба, м'ясо, сир, яловичина).

Раціон слід розбити на 5-6 разовий прийом їди, щоб забезпечити систематичний приплив корисних речовин у власний організм.

Крім усього вище сказаного, вам треба забезпечити собі повноцінний сон. Худорляві люди повинні спати не менше 9 годин, люди нормальної комплекції не менше 8 годин, усі повні люди 7 годин. Тоді ви зможете запобігти набиранню зайвої ваги, оскільки є ризик її отримати із-за підвищеної калорійності харчування.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації