СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗаняття спортом роблять нас щасливими!


Хочете в кінці дня почувати себе бадьорим, повним сил і енергії? Тоді вирушайте в тренажерний зал, на аеробіку або на пробіжку в парк! Все одно куди! Головне, щоб ви займалися фізичною активністю.

заняття спортом роблять нас щасливими

Недавні дослідження показали, що люди, які займалися хоч би 20 хвилин фізичними навантаженнями почувають себе не лише бадьорими, оптимістичними і радісними, але і впевненішими в собі.

Близько 200 студентів Університету штату Пенсильванія вели щоденник впродовж восьми днів, займаючись будь-якою фізичною активністю по 20 хвилин і більше. Вони описали свої відчуття так: зникло безсоння, з'явився здоровий, міцний сон, стан психічної системи став стійкішим, люди частіше відчували позитивні емоції і радість, з'явилося багато енергії і ентузіазм, у кінці дня відчуття втоми було менш помітне, чим зазвичай.

Виявляється, постійні тренування покращують настрій і роблять нас щасливішими! А що ще нам треба? Адже щастя - це і є те, до чого ми так прагнемо!

Постійна фізична активність позитивно впливає не лише на настрій, але і на організм в цілому.

Відбувається нормалізація кровообігу, зникають проблеми з тиском і хвороби серцево-судинної системи.

А ще, спорт корисний людям із слабкою психікою і нестійкою нервовою системою. Тому що в процесі занять в організмі відбувається виділення особливих гормонів щастя, які допомагають уникнути стресу і депресії. Крім того, фізична активність сприяє підвищенню витривалості і гнучкості, роблячи фігуру стрункою і граціозною, допомагає контролювати вагу, а також підвищує працездатність і знімає напругу.

Здається все зрозуміло! Хочете бути щасливими, здоровими і красивими? Займайтеся спортом!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації