СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати м'язи дома


Якщо у вас дома є можливість обладнати тренажерний зал це дуже добре. Але багато людей, особливо ті, хто отримав квартири ще при радянській владі, переконалися на особистому досвіді, що кожен квадратний метр площі на вагу золота. І витрачати дорогоцінні метри на тренажери мало хто зможе. Навіть у таких умовах можна займатися спортом, розвивати м'язи і самоудосконалюватися.

Вас не повинно лякати думка про те, що в дома це неможливо, типу це не тренажерний зал, немає досвідчених інструкторів і тому подібне. Усе можливо, було б бажання. Не будьте такими наївними, адже це ваше здоров'я. Головний секрет успіху це - бажання і клопітка праця над собою.

При таких міркуваннях може виникнути логічне питання, а чи варто взагалі витрачати на це свій час. Відсутність грошових коштів, сім'я, якісь особисті переконання, нарешті, віддаленість проживання це головні чинники які накладають обмеження на заняття фітнесом і відвідування спортивних секцій. Але навіть за таких умов не варто падати духом, у кожної людини є, і не потрібно говорити зворотнє, сила-силенна вільного часу, який ви використовуєте для лежання біля телевізора і на розпивання спиртних напоїв.
Начнемо з вправ, як будете використовувати, щоб накачатися дома :


Віджимання від підлоги


Свого часу, в школах на уроках фізкультури, в армії під час ранішньої зарядки, застосовувалося і досі застосовується віджимання від підлоги, ця вправа дуже корисна і задіює грудну групу м'язів і тріцепси. Так само йде дія і на інші м'язи, це пояснюється тим, що тіло під час виконання віджимань знаходиться в горизонтальному положенні. І якщо у вас проблема з пресом, в принципі, виконання вправи залишається під знаком питання.

Для якісного виконання віджимання, необхідно розігрітися, для цього вправа виконується десять, двадцять разів з маленьким передихом в дві хвилини. Потім працюємо на результат, до повного виснаження сил. Можна також використовувати додаткове навантаження у вигляді млинців від штанги, на худий кінець можна посадити дружину або дитину собі на плечі. Вправа вважається виконаною, коли ви від знемоги "рухнули" на підлогу, тільки тоді можна стверджувати, що усе зроблено правильно.


Присідання


Коли присідання виконуються без додаткового навантаження, відбувається задіювання виключно м'язів ніг. При використанні додаткової ваги в роботу включаються м'язи спини. При виконанні цієї вправи необхідно стежити за тим, щоб вага доводилася на п'яти, і тіло при цьому, займало строго певне положення. Якщо стегна будуть паралельні підлозі, глибокі присідання робити не варто.

Без навантаження виконання присідань особливого толку не принесуть, та і нудно якось. Тому, посадивши кого-небудь собі на плечі або по присідавши на одній нозі, ви отримаєте більші навантаження на м'язи ніг і добрий результат. Як завжди, необхідно розігріти ножні м'язи, для цього робимо два підходи тренувальні і потім присідаємо на повне викладення. Найголовніше при виконанні будь-яких спортивних вправ це розігріти м'язи для майбутньої треніровки.


Вправи для пресу


Серед багатьох думок, існує таке, що черевні м'язи підрозділяються на три групи: верхні, середні, нижні. Ця помилка, якщо подивитися підручник по анатомії відразу стане ясно, що м'яз один.

Просто при різних навантаженнях напруга передається різним ділянкам.

Існує велика кількість спеціальних вправ для пресу.

Виконувати вправи можна різними способами: підняттям тулуба, підняттям ніг, і різними положеннями : вертикальним, на лавці і взагалі як придумаєте.

У домашніх умовах можна "качати" прес, наприклад, лежачи на підлозі, вставивши ноги під диван або ліжко, або вхопитися руками за щось нерухоме і піднімати випрямлені або зігнуті в колінах ноги.

Кількість підходів на виконання вправи справа індивідуальна.

Результат ви відчуєте у міру його досягнення, м'язи сильно втомляться, і потягуватимуть. Головне не перестаратися, інакше лежатимете на ліжку, і стогнатимете від болю.

За наявності в домашньому спортивному інвентарі гантелей, млинців від штанги, шведської стінки, скакалки, можна проводити повноцінні домашні тренування, які будуть ні чим не гірше чим в тренажерному залі.

І запам'ятйєте, користь вже є, коли ви просто наважилися займатися спортом, а результат буде після тривалих тренувань і він вас просто з часом приголомшить! Але якщо при цьому є можливість відвідати тренажерний зал, фітнес клуб або басейн, не упускайте таку можливість. Спорт це здоров'я, а здоров'я це життя!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації