СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк тренуватися, якщо багато працюєш?


Цікаве запитання : Як тренуватися, якщо багато працюєш? Багато людей досить сильно втомлюються на роботі за день. Це може бути пов'язано або з досить інтенсивним графіком роботи, або з важкою фізичною працею. Але, незважаючи на втому, вони все одно приходять в тренажерний зал. В мене самого колись таке було.

Хтось, попри все, виконує тренування в повному об'ємі. Я вважаю, що це невірно. Якщо ви сильно втомилися - навантаження необхідно понизити. Інакше ви просто не устигатимете відновлюватися і получите перетренування.

І зараз я хочу розповісти вам про те, як же під коригувати тренування, якщо ви втомилися, але все таки притягнули своє тіло в тренажерний зал. Тут є 5 варіантів, залежно від цілей ваших тренувань.

як тренуватися, якщо багато працюєш

1. Виключити з програми декілька ізольованих вправ


Цей варіант підійде тим, хто хоче набрати масу і збільшити силу. Ізольлвані вправи, де задіяна одна м'язова група, не роблять вирішальної ролі на ріст сили і маси. Тому можете прибрати від одного до трьох таких вправ в тренуванні. Цим ви скоротите її і заощадите сили.


2. Понизити робочі ваги


Цей варіант добре підійде тим, хто хоче схуднути або зробити тіло більше рельєфним. У такому разі вага снарядів не грає ключової ролі. Але вам треба зберегти кількість вправ і повторень. На скільки знижувати вагу - залежить від міри вашої втоми.


3. Понизити кількість повторень


Якщо ваша мета - сила, то замість граничного жиму лежачи на 6 разів - потисніть цю ж вагу на 4 рази. Також при роботі на об'єм кількість повторень теж можна понизити. Як правило, на 20% - 30%.


4. Понизити кількість підходів


Досить універсальний варіант. І може бути реалізований при будь-яких цілях. Я б його використовував як запасний до вище перелічених варіантів. Тобто, якщо ви понизили кількість повторень, але все одно важко - виключіть 1 - 2 підходи в 1 - 2 вправах. Чи, якщо ви хочете схуднути і зменшили вагу гантелей - можна прибрати декілька підходів, якщо зовсім важко.


5. Комбінований варіант


Загалом, він був тільки що описаний. Дивіться за своїми відчуттями і мірою втоми. Комбінувати можна хоч усі 4 варіанти. Але іноді краще пропустити тренування. Якщо зовсім немає сил і бажання тренуватися. Ознаки і причини перетренованості.
Як бачите, є декілька варіантів. Кожен з них економить вам сили. Але ви повинні їх використовувати відповідно до своїх цілей. Допустимо, якщо ви хочете схуднути, але зменшите кількість повторень і заберете частину вправ - таке тренування вже менше сприятиме схудненню.

Багато, ще залежить від виду роботи, якщо робота надто важка, ви дуже сильно вимучуєтесь, то набрати вагу мабуть не получиться і качатись в такому ритмі не найкраща ідея ви себе будете мучити.

В мене була така ситуація працював по 12- 14 год на добу, вставав в 5:30 приходив до дому в 20 - 21:00. Пробував ходити в зал, начала падати сила, з кожною треніровкою я робив жим лежачи все менше і менше і коли жим впав на 20 кг, я зрозумів, що це знущання над моїм організмом. Я роблю йому лише гірше.

Задумався покинути ту роботу, але не міг, так, як іншої не було на той момент ну і заробляв я тоді не погано. Рішив, поки що прийдеться перестати качатись, а пізніше зміню роботу і вернусь до свого улюбленого спорту.

Радив би вам спочатку підготовитись вивчити всю теорію, яка є на сайті (поки ви працюєте і не ходете в зал) і тоді зі знаннями начати качатись (якщо змінити свою роботу на легшу), побачити, який буде ефект.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації