СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ10 причин зайнятися спортом


Рух - це життя. Малорухомий спосіб життя людини приводить людину до погіршення її здоров'я : підвищується тиск, пропадає апетит, кістки стають крихкими і ламкими, слабшають м'язи, настає швидка стомлюваність, поганий настрій, нерідко настає період депресії.

У давнину люди постійно рухалися: захищали свою територію, полювали за їжею, улаштовували свої житла і танцювали, влаштовували змагання і виконували багато фізичної роботи і усе це вимагало хорошої фізичної підготовки.

спорт

Зараз, в наші дні не потрібно фізичні зусилля, щоб прогодуватися і вижити, але проте потрібні фізичні навантаження для здоров'я і хорошого самопочуття.


Для чого займаються спортом?


1. Спорт корисний для зміцнення і гартування організму, він сприяє нормалізації тиску, покращує настрій, позбавляє від депресії, омолоджує організм і покращує фігуру.

2. При частих тренуваннях, кожна клітинка організму насичується киснем, зовнішній вигляд і стан вашої шкіри покращується. Покращується кровообіг і координація.

3. Фізичні навантаження дозволяють м'язам бути в тонусі, роблять вашу фігуру рельєфною і стрункішою без всяких дієт, що виснажують.

4. Заняття спортом допомагають контролювати апетит, шляхом виділення мозком ендорфінів, які блокують відчуття голоду.

5. Тренування протистоять постійній втомі, роблячи організм витривалим, а людину енергійною.

6. Фізичні навантаження борються з безсонням і сприяють здоровому і міцному сну, а також знімають втому і напругу після робочого дня.

7. Заняття спортом надають упевненості і сміливості людині, позбавляють від комплексів, а також зміцнюють нервову систему.

8. Спорт покращує обмін речовин, роботу кишечника і шлунку. До речі займаючись спортом, легше кинути палити!

9. Фізичне загартування допомагає людині швидше відновитися після операцій, важких захворювань, а також пологів.

10. Заняття спортом підвищують настрій і упевненість людини у своїй значущості, а також заряджають оптимізмом і бадьорістю.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації