СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк змусити себе ходити в зал


По-перше, для того, щоб регулярно відвідувати тренажерний зал або фітнес клуб вам необхідно вселити собі, що це вам категорично необхідно. Для того, щоб регулярно відвідувати заняття, треба себе переконати в тому, що це вам дійсно треба. Окрім ідеї має бути велике бажання займатися собою. Психологи радять використовувати такий прийом: на холодильнику повісити свою фотографію, де ви відмінно виглядаєте, і ту, яка демонструє усі недоліки. Бажання з'їдати щось що шкодить фігурі відразу ж пропадає. Також можна перед собою повісити фото людини з ідеальною фігурою і прагнути до такого ж результату.

Пообіцяйте собі, що якщо схуднете шляхом тренувань, то обов'язково купите собі на знак заохочення, те, про що давно мріяли. Частіше розглядайте себе в дзеркалі і хваліть. По-друге, окрім самонавіяння, потрібна присутність величезного бажання змінити себе в кращу сторону з фізичної точки зору. Щоб себе мотивувати, фітнес інструктори радять сфотографувати себе перед першим тренуванням і повісити цю фотографію на видному місці.

Через місяць ви поза сумнівом помітите зміни у своєму тілі в кращу сторону. Окрім мотивації, цей метод відразу відбиває бажання їсти продукти, що шкодять фігурі. Обов'язково простимулюйте себе. Пообіцяйте купити собі те, що ви хотіли, якщо схуднете або накачаєтеся за допомогою відвідувань фітнес клубу. Також, купіть абонемент в зал. Ну хіба це не привід почати старанно тренуватися і дотримуватися правильному режиму харчування?

Регулярно зважуйтеся і дивіться в дзеркало. Побачивши поліпшення у своєму тілі, ви поза сумнівом відчуєте прилив сил. Також окрім видимих результатів у вас покращає самопочуття, впаде рівень холестерину в крові і нормалізується кров'яний тиск. Сподіваємося, що усі вище перелічені плюси від відвідувань тренажерного залу змусять вас все-таки купити абонемент і почати регулярно відвідувати тренування.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації