СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати суху масу


Як же правильно накачати суху м'язову масу (чисту м'язову масу). Це питання турбує багатьох атлетів, які не хочуть приймати анаболічні стероїди, але хочуть мати красиве тіло. Найважливіше для атлета, що не приймає стероїди, буде правильне харчування. Всі ми знаємо, що наша енергія йде з вуглеводів, але надлишок вуглеводів переходить в жирову тканину.

як накачати суху масу

Так скільки ж потрібно приймати вуглеводів для набору якісної маси. Ідеальним буде 2-2,5 грами на 1 кг ваги з помірними аеробними навантаженнями. Не варто думати, що всі м'язи тільки складаються з білка і споживання його у величезних кількостях побудує вам великі красиві форми. Білок повинен бути в межах 2-3 грам на 1 кг власної ваги. Його надлишок може привести до погіршення роботи печінки нирок і шлунково-кишкового тракту.

Важливим моментом буде - час прийому їжі і енергетичних компонентів. Наприклад вуглеводи повинні споживатися в їжу в першій половині дня. Білки найкраще протягом усього дня використовувати так само, як і жири. Обов'язково вживайте велику кількість води. Кожні 3 години приймайте по 300-400мг чистої води, вона прискорить обмін речовин і очищення організму від токсинів.

Останнім важливим етапом залишається завжди тренувальний процес. Якщо ви хочете накачати суху м'язову масу, значить вам доведеться працювати завжди з великими вагами і тривалими перервами між підходами. Такий тренінг дає можливість між підходами наповнити м'язи глікогеном і максимально виконувати кожне повторення. Робочі ваги повинні постійно збільшуватися, але не бути позамежними для уникнення травм. Найкраще починати тренування з великих груп м'язів, а закінчувати дрібними. Або дрібні групи виділити в окремий день. Час заняття для набору маси не повинно перевищувати 60 хвилин. Саме цей інтервал можливий без виснаження запасів глікогену в м'язах. Що стосується спортивного харчування, то для цих цілей підійде сироватковий протеїн і креатин для енергії. У нормальних умовах і при правильному тренінгу ви можете набирати до 1-2кг ваги протягом місяця без вживання стероїдів. Пам'ятайте, що ця праця завжди буде оплачена. Вага після курсу стероїдів швидко йде, а набрана повільно і насилу залишиться з вами на довгі роки. Бережіть себе і будьте здорові.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації