СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧасті помилки, які здійснюють новачки

 

Стаття розрахована на новачків, прочиташи цю статтю я надіюсь вони більше не будуть робити помилок. Більшість цих помилок властиві не лише новачкам, але і досвідченішим атлетам. Головні причини таких помилок - незнання законів фізіології і недолік тренувального досвіду. Якщо досвід з роками напрацьовується, то фізіологію мало хто учить.


Ось самі часті помилки новачків


1. Відсутність вправи гіперекстензії


Цю вправу ви повинні робити з перших своїх тренувань. Не важливо, чоловік ви ачи жінка. Будь-які тренування в тренажерному залі так чи інакше зв'язані з осьовими навантаженнями на хребет. І ваш поперек не має бути слабким місцем. Інакше болі в спині вам забезпечені. Але новачки часто ігнорують цю вправу. Це я вважаю дуже серйозною помилкою.


2. Надто багато вправ на прес


Рельєфний прес хочуть усі. І ця помилка більшою мірою властива чоловікам. Які роблять по 5 - 6 вправ на прес за тиждень. Намагаючись таким чином зігнати жир з живота. На ділі ж це призводить до марної трати сил.


3. Збільшення ваг на кожному тренуванні


Це шлях у безвихідь. Зазвичай у новачків багато сил і великий потенціал. І вони намагаються викладатися на кожному тренуванні, усе додаючи і додаючи ваги. В середньому це триває пару місяців. Потім організм перетреніровувається, і настає застій застій сили і росту м'язів.

Окрім цього, з великими вагами неможливо вивчити правильну техніку вправи. А для новачків, як правило, вага на штанзі набагато важливіша за правильну техніку. Внаслідок чого йде закріплення неправильної техніки. Потім вони получають травми і мають погані результати.
Звичайно, викладатися і добавляти ваги треба, але далеко не на кожному тренуванні.


4. Нерівномірний розподіл вправ по частинах тіла


Зазвичай чоловіки ігнорують вправи на ноги, а жінки - на руки. Це неправильно. Якщо ви новачок, то повинні приділяти однакову увагу усім частинам тіла.
Зрозуміло, що у когось мета накачати біцепси. А у когось - накачати груди. Але на першому етапі ви повинні зміцнити усе тіло. Ніхто ще не добився красивої і гармонійної фігури, використовуючи такий однобокий підхід.


5. Праця до межі на кожній вправі


Не усі вправи рівнозначні по своєму ефекту. Часто я спостерігаю таку картину. Новачок робить повністю жим лежачи. Потім повністю розводки з гантелями. Потім повністю зведення рук в тренажері

У вашому тренувальному плані мають бути як основні вправи, так і додаткові. Як правило, упиратися в додаткових вправах - не має сенсу. Такі зусилля тільки даремно забиратимуть у вас енергію.

Основний мотив, який примушує людей здійснювати такі помилки - нетерплячість. А якщо бути точнішим - бажання якнайшвидше досягти своїх цілей. З одного боку - це похвально. Але з іншої - як би ви не квапилися - ви не зможете обдурити закони фізіології (природи).
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації