СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗбільшення навантажень у бодібілдінгу


Кожен культурист, особливо це стосується новачків в атлетичному залі, повинен пам'ятати, що одним з основних принципів успішних тренувань, запорукою постійного росту сили і м'язової маси, правилом, виконання якого може уберегти вас від травм і перетренованості являється повільне, поступове збільшення навантажень. Цей принцип настільки важливий, що кожен культурист зобов'язаний записати його окремим пунктом усього свого тренувального циклу і неухильно його наслідувати, не забуваючи ні на день.

Якщо в процесі тренувань ви збільшуєте навантаження занадто швидко, у такому разі ви можете отримати велику кількість неприємностей, причому за дуже короткий період. Ви можете порушити увесь тренувальний цикл, втратити правильну техніку виконання вправ, надовго відбити в собі бажання займатися культуризмом, а так само при не контрольованому форсованому збільшенні навантажень ви дуже ризикуєте заробити травму. Особливо це стосується базових вправ, які вимагають максимального викладення сил, наприклад в присіданнях. У таких вправах занадто велике навантаження (при будь-якій кількості повторень), яке може перетворити їх на одні з нелюбимих.

Тому необхідно збільшувати вагу снарядів помалу і робити це не дуже часто. Тільки в цьому випадку ви забезпечите собі стабільний прогрес в тренуваннях, позбавитеся від ризику застою в тренувальному циклі, а ваш організм зможе краще пристосуватися до тренувань такої інтенсивності. Терпіння в процесі тренувань у бодібілдінгу потрібне не менше, ніж в повсякденному житті. Починайте вправи з малих навантажень, щоб ви змогли спокійно зробити усі двадцять заданих повторів кожної вправи. Додавайте навантаження помалу, в цьому випадку ваш організм зможе повністю втягнутися в роботу і здолати довгий і ефективний тренувальний цикл.

Це буде набагато корисно, ніж абсолютно викластися в процесі перших же тренувань, а потім залишити заняття бодібілдінгом на тривалий час, а то і назавжди.

Припустимо, що, максимальна вага, з якою ви можете зробити двадцять присідань, складає 88 кілограм. Якщо ви станете просто збільшувати вагу штанги на кожному тренуванні, ви зможете дотягнути до рівня 92, максимум 94 кілограми, але, швидше за все, на цьому ваші досягнення і закінчаться. А може бути, ваш ріст зупиниться вже на рівні 90 кілограмів. Правильно буде, якщо ви почнете заняття з 68 кілограм і тренуватиметеся двічі в тиждень, додаючи на кожному тренуванні по два кілограми до тих пір, поки не досягнете рівня 80 кілограм. На це піде три тижні.

Після цього проводите тренування три рази в два тижні, при кожному тренуванні додаючи до штанги по одному кілограму. Через вісім тренувань, що займе приблизно шість тижнів, ви дійдете до рівня свого колишнього рекорду - двадцять присідань з вагою 88 кілограм. Тепер збільшуйте вагу на 1 кілограм кожного тижня, тренуючись один раз в тиждень, максимум двічі в три тижні. У цьому темпі, перш ніж ви досягнете межі своїх сил, ви зможете дійти до рівня 100 кілограм або навіть більше, виконавши повноцінний тренувальний цикл.
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації