СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗа скільки часу можна накачатися


Перше питання, яке звучить, як тільки новий спортсмен з'являється в спортивному залі це, за скільки часу можна накачатися? На таке питання не можна відповісти однозначно, тому що відповідь на нього залежить від величезної кількості складових, не враховуючи які просто не можна спрогнозувати ріст вашої м'язової маси.

Перше, що слід враховувати при розрахунку часу, який доведеться витратити на досягнення результату, це особливості вашої фігури, адже ріст і ширина кістки безпосередньо впливають на швидкість росту м'язів, окрім цього самі м'язи мають різну структуру. Частенько трапляються люди, у яких м'язи просто відмовляються рости, вони не правильно реагують на сильне навантаження, стають твердими як камінь.

Так само можна сказати, що маючи не високий ріст набагато менше буде потрібно часу, на те, що б досягти результату. Приміром маючи біцепса в 40 сантиметрів при рості в 1,60 метра ви виглядатимете просто здоровенним, а такий же біцепс у спортсмена ростом 1,95 метра виглядатиме цілком буденно, не викликаючи особливої уваги у оточення.

Окрім росту не останню роль грають і особливості тілобудови, людина, що має ширококосту структуру, швидше набере м'язову масу.

Тому в цій статті я опишу етапи розвитку, які слід пройти середньостатистичному спортсменові ростом 180 см, вагою в 80 кг, якщо ваш ріст на 10 сантиметрів менший, то просто відніміть 20% від отриманого часу, якщо більше, то додайте 20%.

При цьому не слід забувати і про інтенсивність тренувань і особливості харчування кожного спортсмена, але при аналізі ми орієнтуватиметься на те, що ви займаєтеся з середньою інтенсивністю і при цьому правильно харчуєтеся, приймаючи усі необхідні вітаміни.

 

Тренувальні етапи.

 

Перший етап займає біля півроку, за цей час ви тільки адаптуєте м'язи до тренувань, бажано тренуватися з 50% ваги від максимального навантаження, так ви не отримаєте травм м'язів і навчитеся правильно виконувати вправи. М'язи через три місяці занять получать тонус і вже стане помітно, що ви почали займатися бодібілдінгом. Перші три місяці тренувань дають однаковий результат не залежно від будови тіла спортсмена.

Другий етап триває один рік, в результаті ви отримаєте досить розвинені м'язи, з хорошим м'язовим тонусом, по вас стане видно, що ваші заняття не пройшли дарма. Особливо це стосується атлетів середнього зросту і нижче за середній. При цьому слід враховувати, що тренування повинні проходити як мінімум три рази в тиждень з хорошою інтенсивністю.

Третій етап займає близько трьох років, за цей час ви зможете, набрати 15-20% м'язової маси від вашої базової ваги, без урахування жирових тканин. Тобто якщо ваша вага при рості 180 см, а на початковому етапі тренувань складала близько 80 кг, то через три роки тренувань з правильним харчування складе від 100 до 115 кілограм. Об'єм біцепса збільшиться на 7 сантиметрів, об'єм грудей на 15-19. На вас вже почнуть звертати увагу оточуючі, фігура набуде атлетичних пропорцій. Якщо ви маєте не високий ріст (нижче 170 см) то вже можна буде приступати до роботи над рельєфом, але тільки у тому разі якщо ви не збираєтеся брати участь в змаганнях по бодібілдінгу.

Четвертий етап - 5 років тренувального стажу, це етап найскладніший саме в цей час доведеться напружити усі сили, до цього часу ваша вага повинна збільшитися до 30% від первинного. Пропорції повністю відповідають атлетові рівня змагання, у вас не просто має бути фігура з великими м'язами, а повністю сформоване тіло, готове на сто відсотків до того, що б показати себе на змаганнях.

Атлети не високого зросту досягаю таких результатів на півроку раніше, а атлети вище 185 см на рік пізніше.

Розрахунки приведені з урахуванням регулярності тренувань, правильності харчування і використання в тренувальному процесі усіх сучасних методик по бодібілдінгу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації