СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпособи відновлення після тренувань


Хочу розповізти про те, якими способами можна добитися максимально швидкого відновлення після тренувань в залі.

Від швидкості нашого відновлення безпосередньо залежить швидкість нашого наближення до намічених цілей. Повільно відновлюватимемося - наберемо 1 кг м'язів в місяць. Швидко - 3 кг (це просто приклад для порівняння). Чим швидше організм вийде на фазу суперкомпенсації - тим швидше ви зможете провести чергове інтенсивне тренування. Ваше завдання допомогти організму швидше відновится після втоми від фізичного навантаження.


Якими способами можна добитися відновлення мязів після тренувань?


Способи відновлення після тренувань

Прийом бані. Під впливом температури прискорюються загальний кровотік і обмін речовин. Крім того - м'язи сильніше розслабляються. Єдиний мінус - перші два дні після лазні краще утриматися від тренування.

Сон. Думаю, що коментарі тут зайві.
Грамотне харчування. Для відновлення дуже важливо вживати вуглеводи. Як моносахариди (для термінового відновлення), так і полісахариди .Чим більше ви вживаєте вуглеводів - тим швидше відновлюєтеся. Але не переборщіть. Надлишки вуглеводів легко перетворюються на жирову тканину.

Фармакологічні препарати. Починаючи від анаболічних стероїдів і закінчуючи дозволеними препаратами (наприклад – моногидрат кретину, вітаміни групи В). Загалом - будь-які препарати, які прискорюють обмін речовин і ріст м'язів.

Спортивне харчування. А саме - гейнери і амінокислоти. На мій погляд, гейнеры все ж краще справляються саме з цим завданням. Гейнеры - це білково-вуглеводні суміші, які вирішують відразу 2 задачі : відновлення м'язів після тренувань і ріст м'язової маси. Зазвичай хороші і збалансовані гейнери мають у своєму складі як "швидкі" так і "повільні" вуглеводи, а так само 20% - 30% білка. Що дуже важливо для того, щоб відновитися, і допомогти м'язам рости.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації