СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРоль тренера в тренувальному процесі


Недавно я читав статтю чи потрібен тренер тренування начинаючому культуристу. І сильно був здивований, коли побачив, що автор статті написав , що роль тренера це лише 20%, можна легко обійтись. Генетиці він теж приділив 20%, і 60% ваші старання.

чи потрібен тренер для тренувань

Я взагалі не згідний з його поглядом, чому ж спортсмени професіонали займаються з тренером? Бо він має досвід, він слідкує за ними. Складає їм правильну програму для качання мязів.

Якщо людина не має зеленого поняття в бодібілдінгу і почне сама тренуватись в залі нічого хорошого з цього не получиться. Складе собі не правильно програму тренувань, не правильно буде харчуватись, значить і нормального росту мязів не буде!

А харчування має дуже велике значення, я б дав йому 60% важливості.
Я б хотів, що б ви знайшли собі хорошого тренера. Але пам'ятайте, змусити себе змінитися можете тільки ви самі. Я сам починав з таких помилок і не міг зрозуміти, чому я не набираю вагу, як був худим, так і залишився таким. А все було через те, що в мене було нуль знань. Я знав лише, що треба тягати залізо в залі і більше їсти. А, що таке, білки, жири, вуглеводи знав тільки з школи і не мав поняття, має значення в якій пропорціїї скільки їсти. В наступних статтях на сайті зможете все прочитати про них в розділі харчування.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації