СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпортивне харчування з гуараною


Гуарана в спортивному харчуванні часто використовується для підвищення тонусу і сили атлетів. Ця лікарська рослина відмінно справляється з гіпотонічними тенденціями, хронічною слабкістю і швидкою стомлюваністю. Цілющий засіб, що входить до складу препарату Simpatoterm Lux, нейтралізує астенічний синдром психологічного і фізіологічного походження. Спортивне харчування з гуараною є чудовим стимулятором. Корисний засіб, що містить підвищений рівень кофеїну, допомагає атлетам успішно справлятися з інтенсивними тренуваннями і не втрачати інтелектуальної активності. Екстракт насіння позитивним чином впливає на концентрацію і пам'ять.


Показання для використання гуарани в спорті


спортивне харчування з гуараною

Гуарана в спорті застосовується досить часто, оскільки є одночасно дієвим і безпечним засобом з компонентами рослинного походження.

Біологічно активні добавки з цим компонентом зазвичай рекомендують приймати особам, що страждають від :


недостатньої сили і витривалості, зниження працездатності організму при регулярних фізичних і розумових навантаженнях;
наслідків важких стресів і психоемоційних потрясінь;
недостатньої гостроти мислення;
підвищеній нервовій збудливості і дратівливості;
синдрому хронічної втоми, дефіциту імунітету і пониженого апетиту;
складного періоду реабілітації після хірургічного втручання.


Дія гуарани на організм атлета


Гуарана для спортсменів робить спектр оздоровлюючих ефектів, які дозволяють не лише поліпшити загальне самопочуття, але і фізичну форму. Натуральний кофеїн, який можна виявити в таких традиційних напоях як чай і каву, є природним стимулятором ЦНС. Засіб має невеликий сечогінний ефект, позбавляє від набряків і нормалізує роботу сердечного м'яза.

Регулярний прийом спортивного харчуванння з гуараною допомагає прискорити обмінні механізми, підвищити стресо стійкість і усунути депресивні прояви. БАД Simpatoterm Lux, до складу якого входить екстракт плодів і насіння рослини, часто використовують для профілактики судинних патологій і захворювань передміхурової залози. Спортсменам гуарана допомагає підтримувати оптимальну масу. Регулярний прийом препарату дозволяє нормалізувати витрату енергії і збільшити швидкість спалювання жирів.


Користь і шкода гуарани для спортсменів


Користь і шкода гуарани багато в чому визначається дозуванням препарату. Якщо людина приймає призначену лікарем кількість медикаменту впродовж певного курсу, він не відчує ніяких побічних явищ. При передозуванні препарату або наявності підвищеної чутливості організму до компоненту гуарани у деяких хворих може винукнити ріст артеріального тиску, підвищена тривожність, безсоння і головні болі.

Ці побічні ефекти украй рідко виникають при правильному застосуванні спортивних добавок. Користь гуарани підтверджена численними позитивними відгуками медиків.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації